Battlefield 4’ün tek oyunculu modu daha zeki hissetmenizi sağlayacak!

Battlefield 4’ün tek oyunculu modu daha zeki hissetmenizi sağlayacak!

DICE "Anlatmak için mükemmel bir hikayemiz var" dedi.

Battlefield 4’ün tek oyunculu modu, çok oyunculu moda odaklı oyuncular için gereksiz görülebilir. Ama DICE yaratıcı yönetmeni Lars Gustavsson, geliştiricinin anlatacak mükemmel bir hikayesi olduğunu ve bu hikayenin sizi daha zeki kılacağını düşünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CVG’ye konuşan Gustavsson tek oyunculu mod hakkında “Zamanla göreceğiz. Fakat yaptığımız işlerden oldukça fazla tecrübe kazandık ve bence anlatacak mükemmel bir hikayemiz var. Geliştirici ekip ve stüdyo olarak tek oyunculu mod ile çok oyunculu mod arasındaki melezleme sayesinde çok fazla şey öğrendik. Levolution’un tüm konsepti tek oyunculu moddan geliyor. ” dedi ve Battlefield 3’ün tek oyunculu modunun umdukları kadar güçlü olmadığını ekledi.

“Battlefield 4 ile birlikte kendimize ürünleri birleştirme konusunda söz verdik ve bu yüzden çok oyunculu moddan birçok şeyi tek oyunculu moda entegre ettik. Örneğin çok oyunculu moddaki takımınızı tek oyunculu modda, düşmanları etkisiz hale getirmek için kullanabileceksiniz.” dedi ve son olarak “Oyuncular, yaptıkları şeyleri yaparken kendilerini zeki hissetmek istiyorlar. Bunu Battlefield 4 ile birlikte hissettirmek istiyoruz.” diye ekledi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.