Battlefield 4 Multiplayer’dan detaylar

Battlefield 4 Multiplayer’dan detaylar

Battlefield 4 Multiplayer'da bizi neler bekliyor..

DICE bugün Battlefield blogunda yazdığı uzun yazıda, multiplayer oyun boyunca oyuncuların üstesinden gelmesi gereken görevler sonucunda erişeceği eşsiz 900 ödül olduğunu belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

battlefield_4_gameplay_header

Battlefield 4’de Acemi Asker(Rank 0) ile başlayan ve Albay(Rank 100) ile sona eren yaklaşık 100 rütbe var. Her rütbe kendi içinde Roman rakamlarıyla belirtilmiş olan beş alt tabakaya ayrılmış. Örneğin (20. Rütbe,Çavuş V) Rütbeler oyun boyunca yerine getirilmesi gereken görevler sırasıyla tamamlandığında ve yeterli puan elde edildiğinde açılıyor. Battlefield 4’de bu puanları elde etmek gayet kolay çünkü oyun siz görevi tamamlayamasanız da her teşebbüs ettiğinizde size belli miktarda bir puan kazandırıyor.Mesela,oyuncular herhangi bir ele geçirme görevinde başarılı olamadı diyelim, yine de verdikleri mücadele için deneyim puanı kazanabilecekler.

Unlocking oyuncunun düzenli olarak kullandığı silahları açacak şekilde yeniden tasarlandı.Sniper tüfeklerin rutin kullanımı, puan elde ettikçe farklı özellikte Sniper cinsi silahların ve ekstra aksesuarların kullanımına imkan sağlayacak.

Battlefield 4 PC,Xbox 360 ve Playstation 3 için 29 Ekim günü, Playstation 4 ve Xbox One için ise konsolların çıkışını takiben 15 Kasım(Amerika), 29 Kasım(Avrupa)‘da satışa sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.