Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da, 4 kat deneyim puanı fırsatı başladı

Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da, 4 kat deneyim puanı fırsatı başladı

Çılgınlar gibi Battlefield oynamaya var mısınız?

EA DICE, Battlefield’a giden yol etkinlikleriyle; pek çok ek paketi, ücretsiz olarak dağıttı. Battlefield 1 çıkış yapana kadar; seriyi aktif tutmak ve oyuncuların ilgisini çekmek için düzenlenen etkinliklerin, hala sonu gelmemiş anlaşılan. Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da, dört kat daha fazla tecrübe puanı kazanmak istemez misiniz?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 4

Ücretsiz ek paketlerle başlayan etkinlik, deneyim puanlarına kadar uzadı. Rütbeniz yeterli olmadığı için bazı içeriklere erişemiyor musunuz? Bu hafta sonunuzu Battlefield 4 veya Battlefield Hardline’da geçirerek, normalden dört kat daha fazla deneyim puanı kazanabilirsiniz. Evet, yanlış okumadınız, tamı tamına dört kat daha fazla deneyim puanı kazanacaksınız; EA DICE çıtayı oldukça yükseltmiş.

İster bir polis olun ve suçluları yakalamaya çalışın, ister savaşın ortasına atlayıp tankları patlatın; bu hafta sonu çok eğleneceksiniz. 20 Ağustos 2016’nın ilk saatlerinden, 21 Ağustos 2016’nın son saatlerine kadar; Battlefield 4 ve Battlefield Hardline’da normalden dört kat daha fazla deneyim puanı kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Gününüzü muhteşem geçirmek ve aynı zamanda ilerleme kaydetmek istiyorsanız, EA DICE yardımınıza koştu. Çılgınlar gibi Battlefield oynamaya var mısınız?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın