Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 06.09.2021

Battlefield 2042 oynanış videolarını internetten bulabilirsiniz. Resmi olmasa da bol bol oynanış videosu her yerde dolaşıyor. Bu videoları dikkatlice izleyen birkaç oyuncu bir durumu farketti. Önceki oyunlarda da olduğu gibi dürbün, adam öldürme, headshot vb. durumlar için göstergeleri özelleştirebiliyorduk. 2042'de bunun olup olmayacağı ise kesin değil gibi gözüküyordu. Bugüne kadar. Resmi olarak DICE bu durumu onayladı ve son noktayı koydu. Kısacası, eski oyunlardaki gibi istediğimiz gibi özelleştirebileceğiz.

Battlefield 2042 oynanış tasarımcısı tarafından onaylandı.

Bu durum, Battlefield Core Oynanış Tasarımcısı Florian Le Bihan tarafından Reddit'te doğrulanmış oldu. Ve burada “tuhaf” isabet belirteçlerinin insanları rahatsız edip etmediği konusunda yorum yapan bir kullanıcıya yanıt verdi. Le Bihan, isabet göstergeleri/isabet işaretleri, öldürme göstergeleri ve hatta artı işareti için özelleştirme seçenekleri olacağını doğruladı.

"Ne yazık ki vuruş göstergeleri videolarda da gördüğünüz gibi daha yapım aşamasında. Bu göstergeler açık betadan önce değişecek. Ardından çıkışa yakın bir süre sonra tekrar değişmiş olacak. Nişangah / artı işaretinin altında gösterilen isabet işaretleriyle ilgili sorun, o zamandan beri ele alınan bir hataydı. Ek olarak oyundaki atmosferik sesler ve birini vurduğunuzda gelen ses efekti de gelişecek. Videolarda gördüklerinizden daha iyisini çıkış yaptığında göreceksiniz."

Battlefield 2042, 22 Ekim'de çıkışını yapacak. Oyunu Steam, Origin, PS Store ve Microsoft Store üzerinden satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için haberimize göz atabilirsiniz. Bunun yanında yeni bir Battlefield mobil oyunu da geliyor. Bildiğimiz BF atmosferini telefonda yaşayacağımı söyleyen yapımcılar bizi oldukça ümitlendirdi. Detayları haberimizde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.