Battlefield 1’in yepyeni oynanış videosu Gamescom 2016’dan geldi

Battlefield 1’in yepyeni oynanış videosu Gamescom 2016’dan geldi

Bol atlı, bol tanklı bir oynanış videosu.

EA Games’in Gamescom 2016 konferansı sırasında Battlefield 1’in uzunca bir oynanış videosu yayımlandı. Direkt olarak canlı oynanış görüntülerinden oluşan bu görüntülere, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz ve bol aksiyonlu bir FPS oyunu görebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yukarıdan izleyebileceğiniz gibi bu yepyeni Battlefield 1 oynanış videosu mükemmel görünmekte. Bu arada savaşın Osmanlı Devleti ile İngilizler arasında geçtiğini rahatlıkla görebilliyoruz, bir çöl haritasında. Biraz önce de dediğimiz gibi, bolca atlı oynanış görebiliyoruz ve atların da aynı üstü açık araçlar gibi işlediğini anlayabiliyoruz. Gözümüze çarpan bir değişiklik ise puan sisteminde oldu. Artık bölge kapma oyun modlarında puan düşmek yerine, yükseliyor ve en yüksek puana ulaşan taraf maçı kazanıyor. Küçük bir değişiklik olsa da, klasik FPS oyunlarında olması gereken bir durumdu.

Maçın sonunda ise yenen taraf İngilizler oldu. Yine de Osmanlı Devleti’ni gördük, eğer bayrakları astıysak, bu güzel oynanış videosunu en baştan, tekrar izlemeye başlayabilir, oyunun açık betasını bekleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. kemal berk dedi ki:

    hocam maçı biz kazandık 4 maç oldu 1 berabere 1 united kingdom 2 OTTOMAN EMPİRE WHİT MUSTAFA KEMAL ATATÜRK <3 <3 <3 <3 osmanlı bf squadsı kazandı yuppi