Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Battlefield 1 sahiplerine ücretsiz verilecek Giant's Shadow haritasıyla birlikte oyuna ek olarak crossbow (yaylı tüfek) silahı ekleniyor.

Battlefield 1'in çıkışıyla birlikte DICE, oyuna ileride gelecek içerikler için çalışmalara başladı. Bazı performans problemleri ile uğraşılmasının ardından Electronic Arts'a bağlı şirket, kendini yeniden içeriklere odaklamış durumda.

Battlefield 1 ana oyun ve ön sipariş bonusu olarak gelen içerikler dışında, ileride gelecek içeriklere doğrudan erişmek için Season Pass sahibi olmanız lazım. Fakat EA'nin son zamanlarda uygulamış olduğu yumuşak politika sayesinde oyuna ücretsiz olarak gelecek yeni içeriklerde mevcut. Bunlardan ilki, Giant's Shadow haritası. 1.Dünya Savaşı'nın son dönemlerinde gerçekleşen "100 Günler" olayını yaşatacak olan harita, Fransa'nın Selle Nehri'nde geçiyor. Ön sipariş verenler ve Season Pass sahiplerine 13 Aralık'ta gelecek olan harita, diğer bütün Battlefield 1 kullanıcılarına 20 Aralık'ta ücretsiz olarak gelecek. Bununla birlikte oyuna crossbow (yaylı tüfek) silahı ekleniyor. İşin ilginç yanı, silahımız sadece ok atmıyor. Bomba da atıyor! Bu ilginç detayı haberimizde yer alan tantım videosunu izleyerek görebilirsiniz.

Battlefield 1, 21 Ekim 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Sizlere özel hazırladığımız Battlefield 1 incelememize buradan, Battlefield 1 ile alakalı hazırlamış olduğumuz bütün rehberlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.