Battlefield 1’in renk yelpazesi değişirse, ne olur?

Battlefield 1’in renk yelpazesi değişirse, ne olur?

Biz hemen söyleyelim, oyun en güzel grafiklere sahip gibi gözükür.

Popüler YouTube kullanıcılarından olan Jackfrags, yayımladığı yeni bir Battlefield 1 videosu ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bunun sebebi mi? Çünkü yayımlanmış olan videoda oyunun standart renk yelpazesi yoktu. Daha canlı, renkli ve dolgun bir yelpaze kullanılıyordu. Bunun sonucunda ise oyunumuz inanılmaz güzel gözüken, gerçek hayattan daha gerçekçi grafiklere sahip bir oyun haline geldi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sizlerin de hemen yukarıdan 4K/60 FPS değerlerinden izleyebileceğiniz bu video, Battlefield 1’in gücünü ve oyunlardaki renk yelpazelerinin önemini gösterdi bizlere aslında. Hatta Watti tarafından geliştirilen BF1 Cinematic Tools kullanılarak çekilen bu video, sanıyoruz ki bu güne kadar yayımlanmış en iyi Battlefield 1 videosu. Özellikle HUD olmaması, oyuna gerçek bir film havası katmış. Hayatımızın çok güzel bir 10 dakikasına sahip oldu bu video.

Haberimizi sonlandırmadan önce hatırlatmakta fayda var. Bahsettiğimiz yeni Battlefield oyunu 18 Ekim 2016 tarihinde Türkçe olarak PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek ve eski nesil konsolları pas geçecek. Ayrıca oyunun açık beta döneminin de Gamescom 2016 sonrasında gerçekleştirileceği konuşulmakta.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.