Battlefield 1 için yaz aylarında gelecek ek içerikler belli oldu

Battlefield 1 için yaz aylarında gelecek ek içerikler belli oldu

Birçok ücretsiz içerik, oyuncuları bekliyor.

EA DICE, yeni yaptığı bir açıklama ile birlikte, Battlefield 1 için yaz aylarında gelecek olan tüm içerikleri duyurdu. Bu yaz aylarında, oyuncuların karşısına öncelikle Prise de Tahure çıkacak. Prise de Tahure, ücretsiz bir harita olacak ve bu harita çok yakın bir zamanda CTE üzerinde de aktif hale gelecek. Yani, haritayı erkenden deneyebileceksiniz. Bu bahsettiğimiz harita, herkese ücretsiz olarak dağıtılacak fakat bir de Nivelle Nights haritası var. Nivelle Nights da ücretsiz olacak fakat sadece Premium sahiplerine ücretsiz olacak. Diğer oyuncular ne yazık ki bu haritayı deneyimleyemeyecek. Nivelle Nights, ayrıca satılacak mı, şu an bilinmiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1 için yaz aylarında gelecek ek içerikler belli oldu

Tüm bu haritalar ardından Name of the Tsar ek paketi de çıkışını yaz aylarında gerçekleştirecek. Ek paketin tam çıkış tarihi henüz bilinmiyor fakat 10 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşecek olan EA Play etkiliğinde, oyuncular Name of the Tsar isimli ek paketi deneyebilecek. Görülen o ki, EA, bu oyunu da Battlefield 4 gibi aktif olarak destekleyecek. Hem ek paketler, hem Premium sahiplerine ek içerikler, hem de her oyuncu için geliştirilen ücretsiz içerikler, birçok oyuncuyu memnun edecektir diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.