Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 23.07.2021

Bildiğiniz üzere geçen aylarda Amazon Prime üyelerine özel Battlefield 4 ücretsiz olmuştu ve inanılmaz bir ilgi görülmüştü. Hatta oyunun yapımcısı olan Dice sunucuları arttırma kararı almıştı. Bunun sebebi ise 22 ekimde çıkacak olan Battlefield 2042 için markanın popülerliğini arttırmaktı. Ve şimdi de Battlefield 1 ücretsiz olduAyrıca Battlefield V de ücretsiz olacak. Detaylar haberimizde.

Battlefield 1 ücretsiz nereden alabilirim?

4 ağustosa kadar Prime Gaming üyelerine özel Battlefield 1 ücretsiz. Amazon Prime üyeleri oyunu Origin üzerinden ücretsiz sahip olabilecek.

Battlefield 1’e ek olarak 7 oyun daha Prime Gaming üyelerine ücretsiz oldu. Portal Dogs, RAD, The Secret of Monkey Island: Deluxe Edition, Automachef, Batman – The Enemy Within, The Wanderer: Frankenstein’s Creature ve Tales of the Neon Sea PC için Prime Gaming üyelerine özel 2 ağustosa kadar ücretsiz alınabilecek.

Battlefield 1 nasıl bir oyundu?

Battlefield 1’i oynamamış veya izlememiş arkadaşlarımız olabilir bizde sizlere biraz Battlefield 1 hakkında bilgiler vererek sizleri fikir sahibi yapmak isteriz.

Serinin devam oyunu olan Battlefield 1 eşi benzeri olmayan bir oyundu çünkü 1. Dünya Savaşını konu alan başka bir AAA oyun yoktu bu yüzden bu yönüyle çok özeldi.

Battlefield 1  bir FPS aksiyon oyunudur.  Uçak, tank, jeep, gemi, at ve zeplin gibi farklı araçları kullanmamıza izin veriyor. 64 kişilik operasyonlar modu, arazinin yıkılması, benzersiz atmosfer ve harika mekanikleriyle bizleri adeta sürüklemişti.

Battlefield 1’in hikaye modu ise bizlere farklı cephelerdeki askerleri anlatıyordu. Yani oyunun vurgulamak istediği mesaj `Savaşta sadece bir kişi yoktur, herkes birlik olarak savaşır.` şeklindeydi ve bunu oyunculara güzel anlatıyordu.

 Peki Battlefield V ne zaman ücretsiz olacak?

Ayrıca Prime Gaming’in ayrıcalığı burada da bitmedi. 2 ağustosta ise serinin son oyunu Battlefield V Prime Gaming üyelerine ücretsiz olacak.

Battlefield V ise 2. Dünya Savaşını konu alan herkesin bildiği silahları ve kullanan ve herkesin bildiği cepheleri konu aldığı için pek özel bir yanı yoktu ama yine kendini oynatan fena olmayan haritalara sahip bir oyundu.

Serinin hayranları oyunu dışlasa da Battlefield V güzel mekaniklere, harika haritalara, kullanılması zevkli silahlara ve tanklara sahipti.

Battlefield V ücretsiz olduğunda yine yoğun bir ilgi görecektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.