Battlefield 1: Turning Tides ek paket hakkında yeni bilgiler var

Battlefield 1: Turning Tides ek paket hakkında yeni bilgiler var

Yolda olan ek paket, birçok içeriği de beraberinde getirmeye hazırlanıyor.

Battlefield 1 Premium geçişi olan kullanıcılar için Aralık 2017 itibariyle kullanılabilir olacak olan yeni Battlefield 1 ek paketi, Turning Tides hakkında yeni ve detaylı bilgiler sunuldu. Eğer Battlefield 1 Premium geçişe sahip değilseniz, ne yazık ki 2018 yılının Ocak ayını beklemeniz gerekebilir. Tam tarihler belirtilmemiş, fakat aralarında 2 haftalık boşluk olacağını düşünürsek, muhtemelen Aralık 2017 ayının sonlarında, Premium sahibi kullanıcılar için oynanabilir olacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1 - Turning Tides ek paket hakkında yeni bilgiler var

Gelelim içeriğe. Battlefield 1 için gelecek olan Turning Tides isimli ek pakette bizleri birçok yeni içerik de bekliyor. Hemen yukarıda görebileceğiniz görselde de belirtildiği gibi, Achi Baba ve Cape Helles isimli iki yeni harita, Gallipoli adı ile gelecek olan bir operasyon, 6 yeni silah, 2 yeni yakın mesafe silahı, L-sınıfı Destroyer, C-sınıfı uçak, bizleri yeni ek paket ile birlikte karşılayacak. Bütün bunlar, Aralık 2017 ayı içerisinde gelecek. Aynı zamanda, Ocak 2018 içerisinde de Heligoland Bright ve Zeebrugge isimli 2 yeni harita ve British Royal Army grubu oyuna eklenecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.