Menü
https://leadergamer.com.tr/infinite-warfare-rave-in-the-redwoods/
Battlefield 1 , They Shall Not Pass 24 Ocak 2017 22:59

Battlefield 1 – They Shall Not Pass için görseller ve detaylar yayımlandı

Araçlar, haritalar ve çok daha fazlası!


Battlefield 1 için yayımlanacak ilk ek paket olmaya hazırlanan, Fransız temalı They Shall Not Pass için ilk detaylar resmi olarak yayımlandı. Electronic Arts tarafından gelen bilgilerle öğrenmiş olduk ki, oyuna bu ek paket ile Verdun Heights, Fort Vaux, Soissons ve Rupture adında 4 harita gelecek. Bu haritaların teması ise sırasıyla, Verdun savaşının açılış mekanı, Fransa ve Almanya’nın 1. Dünya Savaşı sırasında karşılaştığı en büyük savaşlardan biri, 1. Dünya Savaşı tarihinin en kanlı tank savaşının geçtiği alan ve Aisne nehrinin yanı. Tabii bu ek paket ile sadece 4 harita gelmeyecek. Ayrıca haberimizde sadece ekstra bilgiler değil, görseller de bulunuyor Battlefield 1 – They Shall Not Pass için. Bu görsellerden ilkine hemen aşağıdan, geri kalanına ise haberimizin ilerleyen kısımlarından göz atabilirsiniz.

Battlefield 1 - They Shall Not Pass için görseller ve detaylar yayımlandı

Battlefield 1 – They Shall Not Pass ile karşımıza 4 farklı harita haricinde, bir de oyun modu çıkacak. Frontlines isimli bu oyun modu, Rush ve Conquest karışımı bir oyun modu olacak. İki takım da, aynı anda sadece 1 bayrak için savaşacak ve bayrak alındıktan sonra, bir sonraki bayrak açılacak. Oyun bu şekilde ilerleyecek ve sonunda ise kazanan taraf belli olacak. Ayrıca bu oyun modu içerisinde belli noktalara saldırılması ve o noktaların korunması da gerekiyor. Peki, bu yeni haritalarda ve oyun modunda, eski askerlerle mi savaşacağız? Tabii ki hayır. Bu ek paket ile oyuna benzersiz bir Behemoth aracı eklenecek. Bu Behemoth aracı, Char 2C isimli epik bir tank. Gerçek bir Fransız tankı olan Char 2C, savaşın gidişatını ciddi anlamda değiştirecek ve düşmanlarınızı korkudan titretecek.

battlefielf-1-7

Battlefield 1 – They Shall Not Pass ile oyuna bir de tank eklenecek. Bu tank ise St. Chamond. Bu tank, 1. Dünya Savaşı tarihinin en çok kullanılan tanklarından bir tanesi idi. Yine bir Fransız tankı olan St. Chamond, Char 2C ile karşı karşıya kalırsa savaş alanında, ne olacak, tahmin bile edemiyoruz. Fakat tüm bu tank savaşları yanında, oyuna yeni bir elit karakter sınıfı eklenecek. Sadece tanklarla değil, elit sınıflarla da maçı domine edebileceksiniz yani. Bu elit sınıfın adı ise Trench Raider ve kendisi bir yakın dövüş sınıfı. Trench Raider, aşağıdan da görebileceğiniz bu karakter, elinde Raider Club isimli bir silah taşıyacak ve bomba cephanesi, sizi gerçekten patlamaya doyuracak.

Battlefield-1-8

Peki, yukarıda bahsettiğimiz sınıfı veya diğer tankları öldürebilmenin yolu ne olabilir? Belki oyuna eklenecek olan yeni sabit silah, Siege Howitzer size yardımcı olabilir. Siege Howitzer, temelinde Field Gun isimli sabit silaha oldukça benziyor. Bu silah, hem askerlere, hem de araçlara karşı oldukça etkili olacak. Ayrıca görünüşü de hemen aşağıdaki görselden görebileceğiniz gibi oldukça etkileyici. Ayrıca o görselin devamından ise, Battlefield 1 – They Shall Not Pass için yayımlanmış olan diğer tüm görsellere bakabilirsiniz. Birkaç haritanın ve tankın görselleri de bulunmakta çünkü.

Battlefield-1-9

Göz atabileceğiniz Battlefield 1 Rehberlerimiz

 • Battlefield 1 hakkındaki görüşlerimizi merak ediyorsanız, buradaki inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. 
 • Oyun hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Açık beta testinde bulunan silahların en güçlüleri hangileri öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Zırhlı Tren ile oyunun gidişatını değiştirmek ve takımınıza yardımcı olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Her bir künyeyi nasıl kazanacağınızı merak ediyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Madalyalar hakkında bilgi almak ve nasıl kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Süvari sınıfını en iyi nasıl oynayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Haritaları en iyi şekilde kullanmak ve en iyi stratejiyi geliştirmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Oyunu herkesten önce oynamak ve ilk deneyimleyenlerin arasına katılmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Osmanlı İmparatorluğu’nun yer aldığı haritaları detaylıca öğrenmek ve bilgilenmek istiyorsanız,buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Gözcü sınıfında başarılı olmak ve yeni teknikler öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Taarruz sınıfında başarılı olmak ve yeni teknikler öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Çoklu oyuncu moduna yeni başladıysanız ve küçük ipuçları arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Amiens ve St. Quentin Kayalığı haritalarını tam bilmiyorsanız veya uzmanlaşmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Operasyonlar modunu daha yakından tanımak istiyor ve daha başarılı olmayı diliyorsanız,buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Zırhlı taşıtları daha net anlamak ve nerede ne yapacağınızı kavramak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
 • Oyunun yeni haritası Giant’ın Gölgesi ve yeni silahı ile başarılı olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.

Battlefield-1_2

Battlefield-1-3

Kaan GEZER Editör