Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.12.2016

Battlefield 1'in ilk ek paketi olan They Shall Not Pass için DICE cephesinden yeni bilgiler geldi.

battlefield_1_they_shall_not_pass_concept_art_1

Geçtiğimiz gün, Battlefield 1'in ilk ücretli ek paketi olan They Shall Not Pass'ın Fransız ordusunu ve Fransa cephelerini konu edinebileceğini söylemiştik. Şimdi ise ek paket ile alakalı yeni konsept tasarımları ve DICE kaynaklı yeni bilgiler geldi.

DICE, henüz ek paket ile alakalı ayrıntılı açıklamalarda veya resmi bir tanıtımda bulunmadı ama geliştiriciler ek paket ile ilgili olarak ufak ufak konuşmaya başladı. Battlefield 1'e yeni haritalar ekleyecek olan They Shall Not Pass, bir haritada Fransa'da ki Verdun Savaşı'nı ve o savaş nedeniyle atılan 1 milyon merminin ardından ortaya çıkan büyük orman yangınını anlatacak. İkinci bir haritada ise Fort Vaux garnizonunda yaşananlar, o garnizonun karanlık ve pis yer altı tünelleri anlatılacak. Yakın çatışmanın arttığı haritada labirentler eşliğinde gizli yer altı sığınaklarını keşfetmek mümkün. Son olarak bir başka haritada, Soissons Savaşı anlatılıyor. Bu savaşta büyük Fransız tanklarının Aisne Nehri üzerinde yer alan köprülerdeki destansı mücadeleleri gösterilecek. Aşağıdaki resimlerde, 2017 yılının Mart ayında yayımlanacak Battlefield 1 - They Shall Not Pass ek paketinin konsept tasarımlarını bulabilirsiniz:

Battlefield 1, 21 Ekim 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Sizlere özel hazırladığımız Battlefield 1 incelememize buradan, Battlefield 1 ile alakalı hazırlamış olduğumuz bütün rehberlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.