Battlefield 1: Revolution Edition sızdırıldı

Battlefield 1: Revolution Edition sızdırıldı

Battlefield 1: Revolution Edition içerisinde birçok önemli şey bulunuyor. Eğer Battlefield 1 almak istiyorsanız, Battlefield 1: Revolution Edition bekleyebilirsiniz.

Eğer henüz Battlefield 1 almadıysanız fakat almayı düşünüyorsanız, Battlefield 1: Revolution Edition beklemek isteyebilirsiniz. Çünkü Amazon Fransa, yaptığı yeni bir listeleme ile Battlefield 1 Revolution Edition oyununu internet sitesinde satışa çıkarttı. 22 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürüleceği görülen bu paketin içeriği ise oldukça zengin. Çünkü Amazon Fransa listelemesine göre bu paket içerisinde, oyun için çıkmış olan ek içerikler bulunacak. €59.99 fiyat etiketine sahip olan bu paket; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için görünmüş olsa da, hiçbir şey için resmi diyemeyiz şu an. Fakat paketin çıkış tarihine bakacak olursak, eğer bu bilgi doğruysa, Battlefield 1 Revolution Edition muhtemelen Gamescom 2017 sırasında duyurulacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1 Revolution Edition sızdırıldı

Battlefield 1 hakkında en son, “EA, yaptığı yeni bir konferans ile 2018 finansal yılının ilk çeyreğinin raporlarını yayımladı. Yayımlanan bu raporlar ile de FIFA ve Battlefield serilerinin büyük başarılarına tekrar şahit olduk. Yayımlanan raporlara göre öncelikle, şirketin dijital satışları 3 milyar dolara ulaştı. Bu rakam, geçen seneye göre %23 daha fazla. FIFA Ultimate Team modunun oyuncu sayısı ise, yine geçen seneye göre %11 kadar artış gösterdi. En büyük başarıyı ise Battlefield 1 oyununda gördük. Çünkü raporlara göre bu oyun, tam 21 milyon oyuncuya sahip. Battlefield 3 ve Battlefield 4 gibi diğer oyunlar, 15 ile 17 milyon arasında bir oyuncuya sahiplerdi. Bu yüzden, Battlefield 1 şu an serinin en çok oynanan oyunu olarak karşımıza çıkıyor.” demiştik. Bu yüzden, böyle bir pakete de şaşırmadık.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın