Menü
https://leadergamer.com.tr/ingiltere-en-cok-satan-oyunlar-3-temmuz/
Battlefield 1 10 Temmuz 2017 16:44

Battlefield 1 için Premium Denemeleri sistemi duyuruldu

Ayrıca, Battlefield 1 için gelecek olan ek paketlerin yeni görselleri de yayımlandı.


Battlefield 1’in Premium Pass paketini alarak, birçok ekstra içeriğe ve gelecek yeni genişleme paketlerine sahip olabilirsiniz. DICE‘in yaptığı bir etkinlik olan Premium Arkadaşlar ile Premium Pass‘e sahip olan bir arkadaşınız varsa, ek paketi satın almadan, onun ekibine katılarak haritalardan yararlana biliyorsunuz. Ancak bu haritalarda oynarken genişleme paketine sahip olmadığınız için, bu şekilde oyunu oynarken, oyuncular özel silahlar ve madalyalar kazanamıyor, tecrübe puanı elde edemiyor. Bu da, Premium Arkadaşlar‘ı pek tercih edilen bir konuma taşımıyordu. Yine de Premium Arkadaşlar‘ı denemek istiyorsanız, 22 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşecek Gamescom 2017 oyun fuarına kadar geçerli.

Battlefield 1

DICE, Premium Arkadaşlar‘ın yanında yeni bir etkinlik ile geliyor: Premium Denemeleri. Premium Denemeleri ile satın almadığınız içerikleri, para vermeden belirli bir süre zarfında oynayabiliyorsunuz. Hem de Premium Arkadaşlar‘dan farklı olarak, Premium Pass‘i olan bir ekibe katılmadan bu ekstra içeriklerden faydalanabiliyorsunuz. Premium Denemeleri, Eylül 2017‘ye kadar devam edecek.

Battlefield 1 için gelecek olan Premium Denemeleri‘nin geçerli olduğu ilk içerik, gece haritası olan Prise de Tahure ve They Shall Not Pass ek paketi olarak açıklandı. Sonraki Premium Denemeleri etkinliğinden biri Gamescom 2017 etkinliğinden önce, diğeri ise Eylül 2017‘de gerçekleşecek. Eylül 2017‘de çıkacak olan en kapsamlı genişleme paketi In the Name of the Tsar‘ın (6 yeni harita) karlı haritası Lupkow Geçidi, Premium Denemeleri ile Ağustos 2017‘de oynanabilir olacak. Ayrıca daha çok deniz savaşlarını ele alan genişleme paketi Turning Tides, Aralık 2017‘de çıkışını yapacak. Gelibolu Taarruzu‘nu da içerecek bu paketi heyecanla bekliyoruz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör