Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-forza-motorsport-7-arabalari-2/

Battlefield 1

Yapımcı DICE
Dağıtımcı EA
Tür
Çıkış Tarihi 21 Ekim 2016
Battlefield 1 , origin , The Vault 10 Ağustos 2017 9:02

Battlefield 1, Origin platformundaki The Vault özelliği ile sunuluyor

Titanfall 2’den sonra şimdi de Battlefield 1 Origin Access kullanıcılarına sunuluyor.


Battlefield 1, günümüzün şüphesiz en iyi savaş oyunlarından bir tanesi ve FPS türünü de kesinlikle muhteşem bir şekilde temsil ediyor. Şimdi ise haberimizin baş konuğu olan oyun, Origin üzerindeki The Vault özelliği ile Origin Access kullanıcılarına bedava olarak sunulmaya hazırlanıyor. The Vault özelliği ne diye sorarsanız, Origin Access kullanıcıları için sunulan 75’ten fazla oyunun sunulduğu bir özellik olarak tarif edebiliriz. Halihazırda bulunan onlarca oyunun üzerine bir de Battlefield 1‘in eklenmiş olması, Origin Access kullanıcılarını fazlasıyla sevindirecektir.

Battlefield 1 Origin The Vault

Titanfall 2 ve Battlefield 1‘in Origin Access kullanıcılarına sunulan The Vault özelliği ile oyunculara sunulacağı zaten EA ekibi tarafından duyurulmuştu, bu yüzden pek şaşırttığını söyleyemeyiz. Titanfall 2, ünlü şirketin söylediği gibi listeye eklenmişti, şimdi de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Battlefield 1 bu listeye eklendi. Gelecek zamanda başka hangi oyunlar eklenir bilemiyoruz, fakat an itibari ile The Vault listesi gerçekten muhteşem görünüyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör