Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 22.10.2016

Battlefield 1 ile ilgili en önemli konulardan birini açıklıyoruz.

battlefield_1_rain_fog_1

Sizlere EA'nin bile nefret edeceği ama kazanmanızı sağlayacak olan bir tavsiye vereceğiz. O yüzden iyi dinleyin.

Manganıza emir verin veya manga emirlerini takip edin

Gerçekten bu kadar basit. VG247 Türkiye olarak oyunu bir süredir oynuyoruz ve birçok kişinin Battlefield 1'in bu basit en önemli olayını uygulamadığını gördük. Eğer manga lideriyseniz, emirler vermelisiniz. Bir manganın içindeyseniz, verilen görevleri takip etmelisiniz.

Emir vermenin birçok avantajı var, fakat en önemlisi muhtemelen verdiğiniz emrin manganızın haritasına düşüyor olması. Bir bölgeyi ele geçirme veya savunma görevini tamamlarsanız, ekstra tecrübe puanı kazanacaksınız. Bundan seviye atlama rehberimizde bahsetmiştik. Özellikle rütbeleri hızlıca atlayıp, yeni silahlar açmayı istiyorsanız oldukça önemli olduğunu söylemeliyiz.

Bir maç içinde manga lideriyseniz, hedefleme tuşuna basılı tutarak görev verebilirsiniz. PC kullanıcıları için bu tuş Q iken, konsollarda R1 tuşu bu işi görüyor. Basın ve basılı tutun, ilgili menüden görevi verin. Bunu hareket ederken bile yapmanız oldukça kolay. Eğer ki manga lideri değilseniz, sadece verilen görevleri takip edin.

Oyunda başarılı olmak istiyorsanız, mangaları düzgün şekilde kullanmak ilk önceliğiniz olmalı. Böylece savaşları da çok rahat şekilde kazanacaksınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.