Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 17.12.2016

Battlefield 1 - They Shall Not Pass, Fransa'yı ve Fransız ordusunu konu alabilir.

battlefield_1_french_army

2016'nın en çok ses getiren oyunlarından biri olan Battlefield 1, ek paketleri ile de konuşulacak gibi gözüküyor. Özellikle Fransa ve Rusya kanadının oyuna ek paketler ile eklenebileceği ortalıkta dedikodu olarak dolaşıyordu. Sanıyoruz ki bu gerçek oluyor.

Resmi Battlefield Instagram sayfasında paylaşılan 6 küçük görselin birleşimi, bizlere bütün bir görsel veriyor ve Fransız askerlerini görme şansımız oluyor. Fransız askerleriyle beraber Fransa bayrağını da gördüğümüz görsel, Battlefield 1'in ilk ücretli ek paketi olan "They Shall Not Pass" 'a ait. Konusu belli olmayan ek paket için artık Fransa'yı ve Fransız ordusunu konu alacak diyebiliriz. Ek paket, oyunun hikaye bölümünü mü devam ettirecek yoksa çok oyunculu bölüme yeni modlar ve içerikler mi ekleyecek? Bunu ileride öğreneceğiz. Battlefield 1 - They Shall Not Pass'ın 2017 yılının Mart ayında yayımlanacağını belirtelim.

Battlefield 1, 21 Ekim 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Sizlere özel hazırladığımız Battlefield 1 incelememize buradan, Battlefield 1 ile alakalı hazırlamış olduğumuz bütün rehberlere ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.