Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.10.2018

Nasıl bir oyun olacağını merak ettiğimiz yapımlardan biri olarak Battlefield 5’ı gösterebiliriz. Her ne kadar henüz çıkışına biraz daha zaman var olsa da, hakkında türlü türlü haberler yapmıştık. Fakat, dediğimiz gibi, henüz çıkış tarihine daha var. Peki, o zamana kadar bu oyuncular ne yapacak? Tabii ki, serinin bir önceki oyunu olan Battlefield 1 oynayacak. Battlefield 1 oynamak da sıkıntıydı normalde, fiyatlar almış başını gitmiş sonuçta. Peki, bu durumda ne yapmalı oyuncular? Bu haberimize konu olan Battlefield 1 indirimini kaçırmamalı!

Battlefield 1, Playstore üzerinde %82 indirimde!

Kampanya sayfasına ilerlemek için buraya tıklayınız.

Playstore ekibi, Battlefield 5 bekleyenlere güzel bir sürpriz yapmış görünüşe göre. Hemen yukarıda kampanya sayfasına ilerleyebileceğiniz bir bağlantı paylaştık sizlerle. Ulaşacağınız kampanya sayfasında Battlefield 1’ın %82 indirim ile sadece 48 TL gibi bir fiyat ile oyunculara sunulduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, Battlefield 1 Revolution ise %79’luk bir indirim ile sadece 84 TL’ye oyunculara sunuluyor. Haberimize konuk olan bu indirim kampanyasının bitmesine daha 22 gün olduğunu belirtmemizde de fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.