Battlefield 1 içerisinde 8 yeni silah tipi geliyor

Battlefield 1 içerisinde 8 yeni silah tipi geliyor

Eğer bu silahları şu an denemek isterseniz, CTE sunucularına göz atabilirsiniz.

Her ne kadar Battlefield V bu sene çıkacak olsa da, her ne kadar Battlefield 1 için artık daha fazla ek paket çıkacak olmasa da, DICE ekibi bu oyunu desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Ekibin dediğine göre, oyunun geliştirici ekibi 1 aylık bir mola verecek. Bu mola ardından oyuncular, 8 yeni silah tipi ile karşılaşacak. Tabii eğer bu yeni silahları hemen denemek istiyorsanız, 1 ay beklemek zorunda değilsiniz. Çünkü şu an bu yeni silahlar, oyunun CTE sunucularında bulunuyor. Diyelim ki CTE sevmiyorsunuz, nasıl öğreneceksiniz bu yeni silahların ne olduğunu? Tabii ki Leadergamer sayesinde!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1: Apocalypse için birbirinden güzel görseller yayımlandı

İşte yeni Battlefield 1 silahları!

DICE ekibinin söylediğine göre oyuna eklenecek olan yeni silahlar Sjögren Inertial Slug, Machine Pistol M1912/P16 Experimental, M1917 Patrol Carbine, Ribeyrolles 1918 Optical, Ross MkIII Infantry, Arisaka Patrol, Carcano Patrol Carbine ve M1917 Enfield Silenced. Tüm bu silahlar arasında oyuncuların en çok dikkatini çeken silah ise M1917 Enfield Silenced. Çünkü bu silah, oyunda bulunan ikinci susturuculu silah.

Haberimizi bitirmeden önce son kez hatırlatalım, oyunun CTE sunucuları bir süredir kapalıydı ve tekrar açıldılar. Yalnız bu sunucular ne yazık ki sadece PC sunucuları için açıldı. Xbox One ve PlayStation 4 ailesindeki konsollarda CTE sunucuları henüz bulunmuyor.

Kuşatılmış bir Fransız şehrinin dar sokaklarındaki çatışmalardan, İtalyan Alplerindeki açık alan savaşına veya Arap çöllerindeki kanlı çatışmalara kadar geniş savaş alanları ve büyük savaşlarda çarpışın. Tank ve motosikletten çift kanatlı uçaklara ve devasa savaş gemilerine kadar kara, deniz ve havada kullanabileceğiniz araçları kontrol ederek ya da piyade olarak büyük saldırılara katılın. Heyecan dolu bir askeri operasyonda dünya savaşını keşfedin veya 64’e kadar çevrim içi oyuncunun katılabildiği çok oyunculu çetin savaşlara katılın. Burada, oyun stiliniz ve taktiksel yeteneklerinizi son derece yıkıcı, dinamik bir ortamın sürekli değişen taleplerine adapte etmeniz gerekir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 1
Battlefield 1 İnceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.