Batman – The Telltale Series’in çıkış tarihi açıklaması yakında!

Batman – The Telltale Series’in çıkış tarihi açıklaması yakında!

Yazıyı yazarken bile heyecanıma yenik düşüyorum!

15 Ağustos 2016 tarihinde geliştirici firma Telltale Games, geliştirdikleri Batman – The Telltale Series oyununun dijital sürümünün Ağustos ayında PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, iOS ve Android platfromlarına ve PC/MAC’e geleceğini doğruladı. Resmi Facebook hesabından yaptıkları duyuru ile 19 Temmuz 2016 tarihinde yayımlayacaklarını açıkladıkları oyun fragmanı ile birlikte net bir tarihe ulaşmayı bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

3095162-batman

Batman – The Telltale Series geliştiricilerinden gelen açıklamaların devamında, oyunun kutlu versiyonunun Kuzey Amerika için 13 Eylül 2016, Avrupa için ise 16 Eylül 2016’da raflarda yer alacağını belirtti. Oyun diski, ilk bölümü ve diğer bölümler çıkışını yaptığı zaman indirmemiz için Sezonluk Bilet içerecek. Kutulu versiyonun dağıtımını Warner Bros. yapacak ve PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkışını yapacak.

Telltale Games bu açıklama ile de yetinmedi ve Comic-Con 2016’da oyunun büyük ekranda oynanacağını belirti. Bu deneyime katılanların oyun esnasında diyaloglar arasından seçim yaparak oyunun nasıl oynanacağını belirleyebilecekleri de belirtildi. Dahası, Batman/Bruce Wayne’e sesiyle hayat verecek büyük usta Troy Baker’ın da orada olacağını bildirdi.  Sıkı bir Batman hayranı olarak oyun hakkında daha fazla açıklamayı ve Comic-Con 2016’yı merakla bekliyorum. Batman hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran bir proje ile karşı karşıyayız, siz ne dersiniz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.