Batman: The Enemy Within – Episode 5: Same Stitch ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Batman: The Enemy Within – Episode 5: Same Stitch ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Beklenen final sonunda geliyor.

Telltale Games, şu an aktif olan tek oyununun final bölümünün ne zaman yayımlanacağını duyurdu. Yapılan açıklamalara göre Batman: The Enemy Within – Episode 5: Same Stitch, çıkışını 27 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Bu bölüm; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC, iOS ve Android platformları için gelecek. Ayrıca, dediğimiz gibi bu bölüm, Batman: The Enemy Within oyununun finali olacak. Bu oyun da final verdikten sonra, Telltale Games ekibinin elinde hiçbir aktif oyun bulunmayacak. Sadece The Wolf Among Us: Season 2 ve The Walking Dead: The Final Season olacak ama bunlar da henüz geliştirilme aşamasında zaten.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Batman: The Enemy Within

Batman: The Enemy Within – Episode 5: Same Stitch ile neler olacak?

Bu bölüm gerçekten güzel bir finale ev sahipliği yapacak. Çünkü bu finalde, John Doe ile kurmuş olduğunuz ilişki çok büyük bir rol oynayacak. Ya arkadaşınızı seçeceksiniz, ya da düşmanınızı. Tabii bu seçim tahmin ettiğinizden çok daha zor olacak.

Bahsi geçen serinin yaratıcısı ödüllü stüdyodan gelen en son bölümde, hem Bruce Wayne, hem de Batman riskli yeni rollere bürünmeye zorlanır. Riddler, Gotham Şehri’ni terörize etmek için geri döner ancak korkunç bulmacaları sadece daha büyük bir krizi gölgeler. Acımasız federal ajan ve gücünü yeni göstermeye başlayan Joker’in dönüşüyle, Bruce Wayne bir dizi tehlikeli aldatmacayla uğraşırken, Karakter, endişeli müttefikleri yönlendirmek zorundadır. Batman’in hangi yeni müttefikine güvenmeyi seçeceksin? Bruce’un karanlığın ne kadar derinine inmesine izin vereceksin?


Batman: The Enemy Within
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.