Batman: Arkham VR için ön sipariş açıldı!

Batman: Arkham VR için ön sipariş açıldı!

Kara Şövalye, sanal gerçekçilik teknolojisi ile aklımızı başımızdan alacak!

Amazon, Batman: Arkham VR’ı ön siparişe açtı ve oyunun fiyatı da bu şekilde belli oldu. Kara Şövalye’nin yeni maceralarını sanal gerçekçilik teknolojisi yardımıyla deneyimleyeceğimiz oyunun çıkış tarihi de 29 Aralık 2016 olarak listelenmiş durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

batman-arkham-vr-listing-thumb-01-ps4-us-13jun16

Oyuncular meşhur Batcave’i, Wayne Malikanesi’ni ve Batman evreninin diğer ikonik mekanlarını ayrıntılı şekilde keşfedebilecek. Tabii ki tahmin edebileceğiniz üzerine bir PlayStation VR başlığına ihtiyacınız olacak. Amazon’da, “Batman: Arkham VR ile Kara Şövalye’nin evrenine dalacak ve Batman olmanın ne demek olduğunu tekrar tanımlayacaksınız. Yepyeni bir Arkham gizeminde, Gotham City’i Dünyanın En İyi Dedektifi’nin gözlerinden keşfedin. Oyunu oynamak için PlayStation VR gereklidir.” şeklinde tanıtılan Batman: Arkham VR, sanal gerçekçilik severlere ilaç gibi gelecektir. 

Warner Bros. Interactive Entertainment tarafında dağıtımı yapılacak ve Rocksteady tarafından geliştirilen Batman: Arkham VR’ın çıkışını en geç bu yıl sonuna kadar yapması bekleniyor çünkü Amazon tarafından verilmiş tarih henüz resmi değil. PlayStation VR’ın 13 Ekim 2016 tarihinde piyasaya sürüleceğini hesaba katarsak, oyunun bu tarihten sonra PlayStation 4 için çıkışını yapması muhtemel. Eğer sizde benim gibi bir Kara Şövalye hayranıysanız ve haberimiz dikkatinizi çektiyse, sizi şöyle alalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.