Batman: Arkham Origins’e multiplayer özelliği

Batman: Arkham Origins’e multiplayer özelliği

Bir çok Batman'ler gördüm.

Batman: Arkham Origins‘in resmi olarak duyurulmasının üzerinde çok zaman geçmeden ilk dedikodular gelmeye başladı. Ama bir dedikodu var ki herkesi şaşırtacak. İddialara göre yeni Kara Şövalye oyununda multiplayer yani çok kişili oyun modu olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

batman_arkham_origins_1Bu iddiaların kaynağı gerçekten kuvvetli. Hatırlarsanız Batman: Arkham Origins daha duyurulmadan önce kulağımıza çalınmıştı. İşte aynı kaynak bu sefer yeni oyunda multiplayer özelliğinin bulunacağını iddia etti.

Kaynağa göre multiplayer özelliğin en azından bir bölümünde Joker‘in ya da Bane‘nin çetesinin bir üyesi olarak Batman ile Robin‘i alt etmeye çalışacağız. Şimdi sıkı durun! Kaynağa göre Killer Croc, Deadshot, Firefly, Black Mask, Deathstroke ve Electrocutioner gibi baş kötüler multiplayer modunda oynanabilir ve özelleştirilebilir olacak.

Bunların birer iddiadan öteye gidemediğini sizlere hatırlatmak isteriz. Ama kaynağın da güvenilir olması bizleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Batman: Arkham Origins, 25 Ekim’de PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için piyasada olacak. Ne dersiniz Batman’i bir de multiplayer arenada görmek istemez misiniz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.