Başlat Ready Player One filmi için mini bir oyun yayımlandı

Başlat Ready Player One filmi için mini bir oyun yayımlandı

Ücretsiz ve Türkçe olan bu mini oyunu denemek için, haberdeki linke tıklamanız yeterli.

Yönetmenliğini Steven Spielberg’ün üstlendiği ve gelecekteki video oyunları dünyasının odak noktası olduğu macera filmi Başlat Ready Player One için mini bir oyun yayımlandı.  Ernest Cline’ın aynı adı taşıyan ve dünya çapında fenomen olan kitabından, beyaz perdeye aktarılan film için tanıtım çalışmalarının sürdüğünü görüyoruz. Fragmanını izleyen pek çok kişinin ilgisini çeken sinema filminin; Warner Bros. Pictures tarafından iki ve üç boyutlu olarak ve IMAX formatında dağıtımının yapılacağını hatırlatalım. 29 Mart 2018 tarihinde gösterime girecek olan bu ilginç film için hazırlanan mini video oyununun da keyfini çıkarabileceğinizi belirtelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Başlat Ready Player One filmi için mini bir oyun yayımlandı

Başlat Ready Player One mini oyunu Türkçe ve ücretsiz olarak geldi.

Başlat Ready Player One için hazırlanan mini video oyunu, internet tarayıcısı üzerinden oynanabiliyor. Oyunu denemek isterseniz buraya tıklayıp, doğrudan oynamaya başlayabilirsiniz. Retro tarzda grafiklere sahip oyunda, devekuşu üzerindeki kahramanımızla, rakiplerimizi yenerek onlardan yumurtalarını çalmaya çalışıyoruz. Rakiplerimizi yenmemiz için, elimizdeki mızrağı arkalarından yaklaşarak saplamamız gerekiyor. Şimdiden uyaralım; üstüne bastığımızda yanıyoruz. Rakibin mızrağı bizden uzunsa yine o kazanıyor. Film için hazırlanan mini oyunun, oynanışının bir hayli kolay olduğunu ekleyelim.

Tek kişilik veya iki kişilik oynanabilen mini oyunda, klavye ya da kontrolcü kullanabilirsiniz. Klavye kullanacaksanız, Sağ Ok ve Sol Ok ile hareket ederken, Space tuşu ile yerden yükselebilirsiniz. Canınız bitmeden, rakiplerinizi elemeniz gerekiyor. Tüm rakipler tamamlandığında ise bir sonraki bölüme geçiliyor. En eski Mario oyunlarına benzeyen oyunun keyfini istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Yaklaşmakta olan gösterim tarihine kadar vaktin biraz hızlı geçmesini istiyorsanız, bir denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu mini oyunun Türkçe altyazı ile paylaşıldığını da eklemeden geçmeyelim. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.