Menü
https://leadergamer.com.tr/ps4-pro-microsoftun-hamlelerine-karsi-bir-cevap-degil/

Backlash 2016 İnceleme

AJ Styles, merakla beklenen karşılaşmasında WWE Dünya Şampiyonu olabilecek mi?


WWE SmackDown Live’ın ilk kendisine ait PPV şovu için hazır mısınız? Raw ile SmackDown Live yollarını ve kadrolarını ayırdıktan sonra, ilk defa SmackDown Live yıldızları kendilerine ait özel şovda yer alacak ve yepyeni SmackDown Live kemerleri için karşı karşıya gelinecek. Peki, kim kazanacak bu kemerleri? Bizler kimlerin kazanmasını istiyoruz? Bu şovu detaylı bir şekilde incelemeye var mısınız? Öyleyse yazımıza hoş geldiniz!

20160829_Blacklash_FEEDCARD--520e4ab1af388818ee249f9d95d67ab3

Backlash 2016 incelememize başlamadan önce isterseniz bu etkinlikte yaşanmış olan maçları bir hatırlayalım tek tek. Ardından zaten her maçı teker teker inceleyeceğiz sizler için.

İnceleme Öncesi – WWE Dünya Şampiyonu Dean Ambrose’a karşı AJ Styles

Money in the Bank 2016 zamanlarını hatırlıyor musunuz? Dean Ambrose şampiyon olacak diye ne kadar çok seviniyorduk, heyecanlanıyorduk. Fakat Dean Ambrose şampiyon olduktan sonra, kötü yönde, çok değişti. Açıkçası ben artık WWE SmackDown Live şovunu Dean Ambrose harici herkes için izler hale geldim, onun bulunduğu maçlarda, promolarda sıkılmaya başladım. WWE ne yazık ki bu karakteri çok kötü kullanmaya başladı. Bu yüzden ben, bu maçı AJ Styles’ın yenmesini tercih ediyorum. Ayrıca AJ Styles, John Cena galibiyetini hala üzerinde taşıyor. Bunun verdiği bir yükseltme ile, bu maçta AJ Styles yenilirse, karakteri için çok kötü bir gelişme olacaktır.

Kimin kazanmasını isterim? – AJ Styles

20160823_Backlash_DeanAJ--ffa3cfc4e846b10e034d75cb46eedc18

İnceleme Öncesi SmackDown Bayanların Şampiyonluğu için Six-Pack karşılaşması

Backlash 2016 sırasında ilk SmackDown Bayanların Şampiyonu belli olacak bu maç ile. Açıkçası şu kadroya bakınca, Natalya hariç herkes şampiyonluk çerçevesinde güzel gözükecektir. Naomi, değiştirdiği tarzı ile şu sıralar çok taze ve izleyenleri eğlendirebiliyor. Becky Lynch, WWE izleyicilerine göre bu kemeri uzun zamandır hak eden bir isim. Nikki Bella zaten bayanların kadrosunun en deneyimli ve yetenekli ismi. Alexa Bliss ve Carmella ise NXT’de bence yıldızı bir türlü parlayamamış olan 2 başarılı isim. Fakat bana soracak olursanız, bu kemeri Alexa Bliss veya Nikki Bella kazanmalı. Nedeni ise, bu iki karakteri de aşırı seviyor olmam ve diğer tüm isimlerin şampiyonluk ile pek başarılı olacağını düşünmemem.

Kimin kazanmasını isterim? – Nikki Bella veya Alexa Bliss

20160823_Backlash_6Woman--93e2436a6a9995fa5c225d3c0502b05e

İnceleme Öncesi – The Usos/Hype Bros.’a karşı Heath Slater & Rhyno – SmackDown Takımlar Şampiyonluğu Turnuva Finali

SmackDown Bayanların Şampiyonluğu gibi SmackDown Takımlar Şampiyonluğu da bu gece sahibini bulacak fakat bu turnuvada garip olaylar döndü. Benim favori ismim aslında American Alpha idi. Eleme maçlarını da kazanıp, finale kaldılar aslında. Fakat The Usos, onları sakatladı ve kendilerine tekrar şans yarattılar. Bu yüzden, bu gece öncelikle The Usos ile The Hype Bros. arasında geçen bir maç göreceğiz. Öncelikle bu maç için söyleyeyim, kesinlikle The Hype Bros kazanmalı. Finale gelecek olursak, Heath Slater şu an SmackDown Live’da inanılmaz popüler bir isim. Rhyno ise geri döndüğü için artık insanlar çok heyecanlı onun için. Bu yüzden, bu ikili aslında SmackDown Live’ın en iyi takımı bence. En iyi takım, en iyi şampiyonluğu da ellerinde tutmalı.

Kimin kazanmasını isterim? – Heath Slater & Rhyno

20160906_Backlash_SDTagTitleBracket_BELTS_V2--90de513fa68f24515370398302b29bee

İnceleme Öncesi – Randy Orton’a karşı Bray Wyatt

Gecenin belki de en heyecanlı maçlarından bir tanesi bu. Evet, ikili arasındaki düşmanlık çok sıradan ve hızlı gelişti fakat iki yıldızın da yüksek derecede isim değeri var. Randy Orton her ne kadar SummerSlam 2016’da oyuncak gibi oradan oraya fırlatılmış olsa da, WWE severler hala tamamen arkasında. Bir yanda ise Bray Wyatt var. Mikrofonda efsane olan bu isim, ring içerisinde de oldukça başarılı fakat beklediği galibiyetleri bir türlü alamadı. Bana soracak olursanız, bu karşılaşmayı Bray Wyatt’ın alması ve ardından AJ Styles ile bir kemer mücadelesine girmesi lazım. Tabii bu mücadele sonunda kemer AJ Styles’da kalmadı. Pardon Bray Wyatt!

Kimin kazanmasını isterim? – Bray Wyatt

20160830_Backlash_OrtonBray--89e479c37c67f88e7ddd480e729aac62

İnceleme Öncesi – Kıtalararası Şampiyon The Miz’e karşı Dolph Ziggler

Daha geçen ay WWE Dünya Şampiyonluğu için mücadele eden Dolph Ziggler şimdi de Kıtalararası Şampiyonluğu için mücadele ediyor. Açıkçası 2 kemer arasında bu kadar hızlı geçiş yapılmış olması, bence bu maçın heyecanını düşürdü. Yani, koskoca SmackDown Live kadrosunda The Miz’in karşısına gelebilecek başka birisi yok muydu? Herkes biliyor artık The Miz’in bu maçı alacağını. Gecenin en heyecansız maçı da büyük bir ihtimalle bu olacak efendim. Fakat, Dolph Ziggler’ın galibiyetini istiyorum çünkü hala The Miz’e ben artık herhangi bir kemeri yakıştıramıyorum. Sıkıcı geliyor.

Kimin kazanmasını isterim? – Dolph Ziggler

20160830_Backlash_MizZiggler--29a1ca6f2c84546d3ccc8c019ebfa330

Backlash 2016’nın maç kartı, hemen yukarıdan görebileceğiniz 5 adet maçtan oluşuyor efendim. Herhangi bir spoiler vermediğimiz inceleme öncesi sayfamızdan, Backlash 2016 inceleme sayfamıza geçebilmek için hemen sağ taraftaki, “Sonraki Sayfa” butonunu kullanabilirsiniz.

Kaan GEZER Editör