Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 20.07.2021

Left 4 Dead’in yaratıcılarının yeni kurduğu stüdyo olan Turtle Rock Studios’un merakla beklenen yeni oyunu Back 4 Blood ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Paylaşılan bilgilerle oyunun co-op, zombi ve shooter gibi öğelerin olacağını zaten önceden biliyorduk. Oyunun yayıncısı olan Warner Bross resmi Youtube kanalından yeni bir fragman paylaştı ve bize PC için gelen bir çok özelliği gösteriyor.

Back 4 Blood PC fragmanında neler gördük

Oyun PC için 4K çözünürlük, sınırsız tazeleme hızı, NVIDIA DLSS, ultra geniş ve çoklu monitör desteği, cross-play ve çeşitli diğer grafik ve görsel kalite seçenekleri dahil olacağını gösteriyor.

Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte, oyunun açık betasının, oyunu ön sipariş verenler için 5-9 Ağustos tarihleri ​​arasında Erken Erişim bölümü ile başlayacağına dair bir hatırlatma geliyor. Erken Erişim bölümüne girme şansı için buradan da kaydolabilirsiniz. Açık beta, 12-16 Ağustos tarihleri ​​arasında devam edecek ve tüm oyuncular platform fark etmeksizin oynayabilecek.

Beta’nın her iki bölümü de cross-play ve nesiller arası destek dahil olmak üzere Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de oynanabilecek.

Oyun, 12 Ekim’de PC ve konsollar için satışa sunulacak. Ön siparişler, yalnızca açık betanın Erken Erişim bölümüne otomatik erişim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda bonus Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi’ni de içerecek. Bizde bu çılgın co-op zombi oyunu için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.