PUBG’nin yeni isimlerinden Awezy ile röportaj : “İlerleyen zamanlarda büyük takımlarda oynayacağım”

PUBG’nin yeni isimlerinden Awezy ile röportaj : “İlerleyen zamanlarda büyük takımlarda oynayacağım”

Merhaba Berkay , bizlerle bu sohbeti gerçekleştirdiğin için Leadergamer ekibi olarak teşekkür ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Leadergamer : Türkiye’nin genç PUBG yeteneklerinden birisi olduğun söyleniliyor topluluk tarafından. Bunun hakkında ne düşünüyorsun ? Bu düşünce seni oyuna karşı daha çok motive ediyor mu ?

Awezy : Açıkçası toplulukta tanınmam cidden oyunda beni daha motive ediyor ve mutlu oluyorum fazlasıyla.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Leadergamer : Geçmişinde birden fazla takımda ve kadroda oynadın. Bu takımlardan bizlere bahseder misin ?

Awezy : Normal takımlardan ziyade ilk takımım olan Rurnbles ile E-spor kariyerime başladım tabi Rurnbles’tan önce Revenge Wish ve Team ICE takımlarında da yer aldım fakat o zamanlar PUBG’nin Espor tarafı fazla ön planda olmadığı için pek fazla turnuvada boy gösteremedim. Son takımım olan Thatoc’ta ciddi başarılar elde ettim ; Yönetim ekibi kadromuzla yoğun şekilde ilgileniyordu ve bu takımda deneyimli oyuncular ile de oynama fırsatı yakalamıştım. Şuanda da Thatoc bünyesi içerisinde devam etmekteyim.

thatoc pubg

Leadergamer : Offline veya Online olarak birden fazla turnuva da görüyoruz seni. Bu turnuvalardan hangisinde oynamak seni en çok mutlu etti ? Veya oynadığın en yüksek seviyeli turnuva hangisiydi ?

Awezy : Starladder PUBG Europe Open liginde 2 defa mücadele etme şansı yakaladım. İkisinde de kendime çok şey kattım. Bundan dolayı bu turnuva için POL diyebilirim.

Leadergamer : Yakın zamanda türk oyuncu Çakıl “Iroh” Develi , dünyaca tanınmış ekiplerden TSM ‘e transfer oldu. Bunun hakkında düşüncelerini öğrenebilir miyiz ?

Awezy : Eskiden Avrupa liginde Digital Athletics takımında bulunan Iroh kendini biraz ön Plana çıkartmaya başardı. Bunun yanı sıra PUBG Türkiye’nin en değerli oyuncularından birisi ve Türkiye’yi gururla temsil ediyor.

awezy pubg

Leadergamer : Awezy nickini gelecekte nerelerde görebileceğiz , sence kendini daha ne kadar geliştirip daha üst seviyelerde oynayabilirsin ?

Awezy : Açıkçası kendimi gayet geliştirdiğimi ve ilerleyen süreçlerde beni daha büyük takımlarda görebileceğinizi düşünüyorum. Hep beraber göreceğiz , desteklerinizi bekliyorum.

Leadergamer : Bizimle bu sohbeti yaptığın için çok teşekkür ederiz. Burdan destekçilerine söylemek istediğin birşey var mı ?
Awezy : Sadece kazanmaya odaklanın , gerisini illaki alacaksınız demek istiyorum. Sohbet için teşekkür eder bu yazıyı okuyan herkese sevgilerimi iletirim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.