Avengers: Infinity War torrent sitelerine düştü

Avengers: Infinity War torrent sitelerine düştü

Korsan sinema çekimleri, torrent sitelerine çoktan ulaşmış.

27 Nisan 2018 tarihinde gösterime giren ve eleştirmenlerden oldukça olumlu yorumlar alan Avengers Infinity War, torrent sitelerinde paylaşıma açıldı. Korsan kameralar ile kayıt altına alınan filmin sahneleri, yalnızca birkaç gün içerisinde İnternet dünyasının eline düşmüş oldu.

Avengers Infinity War

Yaklaşık 10 yıldır üstüne yeni filmler eklenerek kurulmakta olan Marvel Sinematik Evreni’nin ana filmlerinden olan Infinity War, yalnızca eleştirmenlerin değil seyircilerin de takdirini kazanmış durumda. Filmlerin puanlarını takip edebildiğiniz IMDb platformunda, filmin 9.1 gibi çok yüksek bir puana sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Daha şimdiden en başarılı Marvel filmlerinden birisi olarak kabul edilen Avengers Infinity War’ın torrent sitelerine düşmesi kötü bir haber.

Şimdiden gişe rekorları kıran filmin pek çok farklı türde kopyasına torrent siteleri üstünden ulaşılabiliyor. Herhangi bir para ödemeden filmleri izlemenin iyi olduğunu düşünebilirsiniz ancak kesinlikle doğru yöntem değil. Thor, Black Panther, Iron Man, Spider-Man ve diğer pek çok Marvel karakterinin bulunduğu filmi sinemalarda izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Thanos’a karşı beklenen savaşın geldiği filmde kahramanların bir araya geldiğine tanık oluyoruz.

Avengers Infinity War beklentileri karşılayabiliyor mu?

Filmin gerçekten izlemeye değer olup olmadığını merak ediyorsanız, buraya ilerleyerek Avengers Infinity War’ın spoiler içermeyen incelemesine göz atabilirsiniz. Ülkemizde Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı adıyla vizyona giren, 18 filmlik bir serinin son halkası. Marvel’ın son halkaya hak ettiği değeri verdiğini ve neredeyse kusursuz bir yapım ortaya koyduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir önceki paragrafta da belirttiğiniz gibi, eğer imkanınız varsa filmi sinemada izlemeyi ihmal etmeyin.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın