Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-satis-rakami/
Avenged Sevenfold , Dungeon Hunter 5 13 Temmuz 2017 18:52

Avenged Sevenfold, Dose isimli şarkısını Dungeon Hunter 5 ile oyunculara sunuyor

Dungeon Hunter 5 ve Avenged Sevenfold, bir ilk imza attı!


Gameloft’un başarılı hack & slash oyunu “Dungeon Hunter 5,” Universal Music Group ve multi-platinum album satışı yapan Avenged Sevenfold ile bir ilk imza attı! Dungeon Hunter 5 içerisinde oyuncular, grubun özel yarasa temalı zindanlarında muhteşem bir deneyim yaşayabilecek. Ayrıca Dungeon Hunter 5 oyuncuları ve Avenged Sevenfold fanları bütün dünyadan önce “Dose” şarkısını dinleme şansına erişiyor.

Avenged Sevenfold, Dose isimli şarkısını Dungeon Hunter 5 ile oyunculara sunuyor

Dikkatli olun, Yarasa Krallığı’nın topraklarına izinsiz girmek üzeresiniz! İki hafta sürecek olan bu özel etkinlik ile beraber oyuncular, Avenged Sevenfold’un görsel kimliğinden ve eleştirmenler tarafından tam not alan esin kaynağı, yeni bölüm sonu canavarı ile karşılacaklar. Yaşayan ölülerden, iblislere kadar bir sürü yeni ve zorlu yaratıkların olduğu bu zorlu zindan kapılarını Dungeon Hunter 5 oyuncularına açıyor.

Ek olarak, bu özel tasarlanmış bölümün şarkısı ayrıca bütün dünyada 14 Temmuz’da müzik severler için yayınlanacak. “Malagueña Salerosa” ve “Retrovertigo,” şarkılarından sonra “Dose” Avenged Sevenfold’un ilerleyen aylarda yeni çıkartacağı şarkılarından üçüncüsü olarak yerini alıyor. Zaman sınırlı çok özel ödüller sizleri bekliyor! Yarasa-Temalı ekipmanlar, iskelet zırhlar, gitar şeklinde kılıç ve Avenged Sevenfold’un logosuna sahip bir kalkana kısa süreliğine oyuncular sahip olabilecekler.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör