Avalanche Studios henüz açıklanmamış bir oyun için bir video paylaştı

Avalanche Studios henüz açıklanmamış bir oyun için bir video paylaştı

Avalanche Studios ile Systemic Reaction yeni bir oyun üzerindeler.

Avalanche Studios, Systemic Reaction ekibinin bir oyununa ait bir duyuru ile karşımıza çıktı. Duyuru, daha çok teaser adı verilen tadımlık bir fragman ile gerçekleştirildi. Yolda olan yapım hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Yani, yapımın nasıl bir şey olduğu hakkında bir bilgi yok. Hatta, oyunun adı bile henüz bilinmiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Systemic Reaction ekibi aslında tanıyoruz. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır, Generation Zero adında bir yapım vardı. Tam olarak o oyunun arkasında Systemic Reaction ekibi bulunuyordu.

Bizlerle paylaşılan videoda ise, pek bir şey anlaşılmıyor. Fakat, oyun hakkında yürütülen tahminlere göre bir FPS oyunu olacak. Ayrıca, Generation Zero’dan yola çıkan oyunlar, yolda olan yapımın çevrim içi oynanabilecek bir oyun olacağını da düşünüyor.

Elbette, oyun hakkında resmi açıklamalar ilerleyen süreçlerde paylaşılacaktır fakat şimdilik sadece bu kadar. Avalanche Studios ile Systemic Reaction ekipleri tarafından yeni bilgiler ortaya çıkana kadar, elimizde sadece bunlar var. Hemen aşağıdan, tadımlık olarak nitelendirdiğimiz yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.