Avalanche ekibi, yeni Generation Zero isimli yeni oyunlarını duyurdu

Avalanche ekibi, yeni Generation Zero isimli yeni oyunlarını duyurdu

Oyun için, çıkış tarihi belirten bir fragman paylaşıldı.

Arkadaşlarınız ile birlikte robot avına çıkmak ister miydiniz? Hem de İsveç’te ve açık dünya haritasında? Eğer şöyle bir düşündüyseniz ve bu söylediğimiz kulağınıza aslında hiç de fena gelmediyse, Generation Zero tam sizlere göre demektir. Just Cause serisi, Mad Max, Rage 2 ve birkaç başka önemli oyun ile karşımıza çıkmış olan Avalanche, yepyeni oyunlarını bir fragman aracılığıyla duyurdu. Eğer bir an önce fragmana geçmek isterseniz, kendisi haberimizin en altında sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Avalanche ekibi, yeni Generation Zero isimli yeni oyunlarını duyurdu

Avalanche, Generation Zero için bir de fragman paylaştı

Avalanche ekibinin APEX oyun motoru ile geliştirilmiş olan yapım, bizlere 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi anlatıyor olacak. 4 kişilik ekibimiz ile, gece ve gündüz robot avına çıkacağız. Patlamalar, mermiler ve büyük robotlara kafa tutacağımız yapım için bir de güzel bir fragman paylaşıldı. Fragmanda, oyun içi görüntülere de yer verilirken, Generation Zero için bir de çıkış tarihi belirtildi. Tam bir tarih verilmemiş olsa da, oyunun 2019 yılı içerisinde bir yerlerde piyasaya çıkacağını öğrenmiş olduk böylelikle.

Gerilim ve heyecanı aynı anda tadacağımız oyun için Steam Mağazası üzerinde sayfa açıldı bile. Sayfada, oyun içi ekran görüntülerine de yer verilirken, bir de sizlerle paylaşmış olduğumuz fragmanın biraz daha kısa sürümü bulunuyor. Görsel açıdan hiçbir şekilde sırıtmayacağına inandığımız yapım, bizlere Left 4 Dead tecrübesini sunabilir mi, bu konuda emin değiliz. Fakat, çok tatlı içeriklerle karşımıza çıkacağı bir gerçek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.