Türkiye

Atomic Heart için yeni oyun içi görüntüler paylaşıldı

Atomic Heart için yeni oyun içi görüntüler paylaşıldı

Eğlenceli gibi ama aynı zamanda ürkütücü de gibi.

Atomic Heart isimli yapımı hatırlayanlar olacaktır mutlaka. Daha önceden defalarca karşımıza çıkmış olan bir yapım sonuçta. Kendine has, ilginç bir teması olan yapım için, şimdi de 2 adet video paylaşıldı. Mundfish tarafından yayımlanan videoları haberimiz içerisinde bulabilirsiniz. Sizlerle paylaşmakta olduğumuz Atomic Heart videolarının her ikisi de, oyun içi görüntülere sahip. Oyunun an itibari ile nasıl göründüğünü ve bizlere görsel olarak neler sunacağını bu videolar ile şimdiden az çok kestirmek mümkün.

Mundfish, Atomic Heart için 2 adet yeni video paylaştı

Sizlere bahsetmekte olduğumuz Atomic Heart videolarından bir tanesini hemen yukarıda sizlerle paylaştık zaten. Diğeri ise, haberimizin en sonunda sizleri bekliyor. Eğer videoları izlediyseniz ve Atomic Heart’a yabancıysanız, gelin biraz da oyunun bizlere ne sunduğundan bahsedelim. Videolardan da görebileceğiniz üzere, FPS türünde karşımıza çıkıyor bu yapım. Sovyetler Birliği temasına sahip olan Atomic Heart, insanı geren bir atmosfere sahip.

Paylaşmış olduğumuz videolardan ilki, 3826 numaralı tesisteki bir televizyonu ön planda tutuyor. Haberimizde bulunan Atomic Heart videolarından 2.’si ise, oyun içerisindeki palyaço tuzağını gösteriyor. Her ne kadar masum gibi dursa da, oyunun atmosferi palyaçoyu fazlasıyla ürkütücü yapıyor. Verilen bilgilere göre, Atomic Heart’ın kapalı beta aşaması oyuncularla 2019 yılının 4. çeyreğinde buluşacak. Yani, oyun bizlere muhtemelen 2020 yılında tam olarak sunulacak tahminen.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın