Menü
https://leadergamer.com.tr/insomniac-spider-man-degisiklik/
Atari , Ataribox 17 Temmuz 2017 12:00

Atari ekibinin yeni konsolu olan Ataribox, ilk defa gösterildi

Ayrıca Ataribox hakkında yeni bilgiler de yayımladı Atari şirketi.


1972 senesinden beri hayatımızda olan ve günümüzdeki birçok oyuncunun, oyun dünyasına adım atmasına ön ayak olan Atari, karşımıza yeni bir konsol ile çıkmaya hazırlanıyor. İsmi Ataribox olacak olan bu konsolun tasarımı ise ilk defa, bugün tüm oyunculara gösterildi. Eğer dilerseniz bu tasarımı, haberimiz içerisinde bulunan 2 görselde de görebilirsiniz. Tabii yayımlanan bu görseller ile Atari ekibinden bir de açıklama geldi. Dilerseniz bu açıklamaya da haberimizin devamında bir bakalım.

Atari ekibinin yeni konsolu olan Ataribox, ilk defa gösterildi

Atari, bu konsol hakkında, “Bizim amacımız, köklerine bağlı kalan bir cihaz yaratmak. Bu cihaz, aynı anda da yeni ve eski Atari fanlarını kendisine çekebilmeli. Klasik Atari tasarımdan ilham alınarak oluşturulan Ataribox, ön paneli tahta veya cam olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Uyarıcı ışık, materyallerin arasından geçecek ve yeni portlar (HDMI, 4xUSB, SD) şık görünecek. Bu konsolun iki farklı sürümünü yapmayı düşünüyoruz: Siyah/kırmızı model ve tahta model. Ataribox ile hem klasik oyunları, hem de yeni oyunları oynayabileceksiniz.” diyor.

Peki, sizler bu konsol hakkında ne düşünüyorsunuz? Atari, yeni konsolu olan Ataribox ile piyasada tutunabilecek mi? Özellikle piyasada, başta Nintendo Switch olmak üzere, birçok konsol bulunurken? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör