Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.12.2020

Ubisof etkibi, Assassin’s Creed Valhalla için özel hikaye içeriği ve tüm oyuncuların ücretsiz olarak erişebileceği oyun içi etkinliklerle üç ay sürecek olan Yule Sezonu duyurusunu yaptı. Artık oyuncular, Yule Festivali’nin bir parçası olarak yeni mücadeleler ve ödüllerle kışı kutlayabilir. Çıkış sonrası deneyimi 2021 boyunca zenginleştirmek için Assassin’s Creed Valhalla’ya sezonlar geliyor. Bu sezonlar, devam ettikleri süre boyunca farklı zamanlarda gelen güncellemelerle birlikte tüm oyunculara oynanış ve oyun dünyasının evrimine odaklanan çeşitli yeni ücretsiz içerikler sunacak.

Assassin’s Creed Valhalla Yule Sezonu artık bizlerle

Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk sezonluk içeriği Yule Sezonu, oyuncuları yerleşim alanının özel bir bölgesinde 7 Ocak 2020’ye kadar aktif kalacak bir oyun içi etkinlik olan Yule Festivali’ni keşfetmeye davet ediyor. Yuletide kutlaması sırasında oyuncular, yeni bir içme oyunu, okçuluk mini oyunu, yumruk dövüşü turnuvası ve yerleşim alanında bulunan iki yeni karakter görevi ile kutlamalara katılabilirler. Ek olarak, oyuncular yeni bir ekipman seti, yerleşim alanı dekorasyonları ve daha fazlasını içeren özel ödüller kazanabilirler.

Yule Festivali’ne erişebilmek için, oyuncular İngiltere’ye ulaşmalı ve Grantebridgescire veya Ledecestrescire hikaye bölümlerinden birini tamamlamalıdır. Oyuncular yerleşim alanını ziyaret ettiğinde festival otomatik olarak aktif hale gelecektir. Gerçek dünyadaki Ravensthorpe’de, Malikanenin Efendisi Charlie Reeve ile bir haftalık Valhalliday ilan ederek oyun içi ilk sezonun çıkışını kutluyor. Bugünden itibaren 24 Aralık 2020’ye kadar, köyün merkezi sayılan yerel Chequers Pub & Village Shop mağazası, müşterilere Assassin’s Creed Valhalla temalı bir menü sunacak. Son olarak, Ubisoft’tan 5.000 dolarlıklık bir bağış, Ravensthorpe’un oyun alanı projesinin yanı sıra diğer topluluk projelerini de desteklemeye gidecek.

İkinci bir güncellemeyle Şubat 2020 ayındaki Yule Sezonu için, oyuna daha fazla içerik eklenecek:

  • River Raids (Nehir Akınları): Temek baskın mekaniğine dayalı yeni bir oyun modu yapısı tanıtılacak ve dinamik, zorlu ve tekrar oynanabilir bir akın deneyimi sunacak. River Raids, Jomsviking ekip elemanlarına büyük ölçüde odaklandığından, oyuncular tüm mürettebatı ele geçirmek için çevrim içi olarak arkadaşlarından Jomsviking kiralayabilirler. River Raids oyun modu, daha yüksek riskli ve farklı zorluk seviyelerine sahip akınlar içerir.
  • Jomsviking rütbeleri: Yule Sezonu’nda, Jomsviking özelliğine gelen bir güncelleme, oyuncuların Jomsviking’inin TP kazanmasına ve rütbe atlamasına olanak tanıyacak. Rütbe ne kadar yüksekse, Jomsviking’leri diğer oyuncular tarafından örgütlendiğinde oyuncular o kadar çok gümüş kazanabilir.
  • İlave yeni yetenekler ve ödüller.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.