Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.11.2020

Ubisoft ve Reebok ekipleri, Assassin’s Creed Valhalla için ilk Capsule koleksiyonunu yarın itibari ile piyasaya sürüyor. Assassin’s Creed Valhalla X Reebok Capsule koleksiyonu ile ilgili bir haber daha önce paylaşmıştık hatırlarsanız. Tabii, yine hatırlatma olması için bahsedelim biraz.

Assassin’s Creed Valhalla X Reebok Capsule koleksiyonu birçok şey sunuyor

Assassin’s Creed Valhalla için çıkış yapacak olan bu özel koleksiyon, kuzey ışıklarından esinlenen özel renk gruplarında 3 ayakkabı stili sunuyor:

  • Zig Kinetica (119,95€): İskandinav gecelerinin koyu siyahından ve kuzey ışıklarından esinlenilmiştir.

Zig Kinetica x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, zümrüt deniz renginde kendine özgü zikzak şekilli, enerji geri dönüşlü tabanı etrafına yerleştirilmiş siyah ağ şeklindeki yüzü ile tasarlanmıştır. Viking Yaşam Tarzı’ndan ilham alan bu model, İskandinav mitolojisinin önemli bir özelliğini temsil eden ve Eivor’un yolculuğunda ona yardımcı olan kuzgun Synin’in sembolünü taşıyor.

  • Club C Revenge (89,95€): Sade ama çok yönlü olan Club C Revenge x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, zümrüt deniz rengi ve baştan sona siyah vuruşlarla yumuşak süet, ten rengi bir yüze sahiptir. Topuk kısmının silüeti, İskandinav çok yönlülüğünüözü ve en ikonik Viking sembollerinden biri olan ikiz savaş baltası sembolünü içerir.
  • Classic Leather Legacy (89,95€): Soğuk gri yüzü ve hem zümrüt deniz rengi hem de zümrüt pusu rengi vurgularla öne çıkan Classic Leather Legacy x ASSASSIN’S CREED VALHALLAnın retro-koşucu yaşam tarzından ilham alan silüeti, şimdiki zaman ile geçmiş zaman arasında seçim yapmak istemeyenler için mükemmel bir seçim. Topuktaki kabartmalı kuzgun sembolü detayı, bu yaratıkların Vikingler için olan büyük anlamını bir kez daha vurguluyor.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.