Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 26.07.2021

Ubisoft’un 10 Kasım 2020’de çıkardığı Assassin’s Creed Valhalla için yeni genişletmeler geleceğini doğrulamıştı ve ilk ek paketi Wraith of the Druids‘i bir kaç ay önce çıkarmıştı. Ubisoft, yeni genişletme olan Siege of Paris bu yaz çıkış yapacağını duyurmuştu. Ve bir Twitter kullanıcısına göre genişletmenin çıkış tarihini gösteren bir sızıntı paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris için çıkış tarihi 5 Ağustos olabilir.

CriptAssassINI adlı Twitter kullanıcısı bir ekran görüntüsü paylaştı ve genişletmenin 5 Ağustosta çıkış yapacağını gösteriyor.

Siege of Paris genişletmesiyle beraber oyuncular “Savaştan zarar gören Frankia’nın önemli tarihi figürleriyle Viking tarihinin en iddialı savaşını yeniden yaşama” şansına sahip olacaklar. Ubisoft, “Tarihin bu önemli anında, oyuncular uzun bir kuşatma altında müstahkem Paris şehrine ve Seine Nehri’ne sızacak, düşman sırlarını ortaya çıkaracak ve klanlarının geleceğini korumak için stratejik ittifaklar kuracaklar” diye açıklıyor. Season Pass sahipleri yeni içeriğe ücretsiz olarak erişebilecek. Ubisoft’tan çıkış tarihi için resmi açıklama yakın zamanda gelebilir.

Peki Siege of Paris için umutlu muyuz?

Bakalım Paris bahsedildiği kadar ihtişamlı gözükecek mi. İlk DLC olan Wraith of the Druids oldukça zengin içeriğe sahipti. Ubisoft en az ilk DLC kadar güzel bir içerik bombardımanına sahip olacağını söylüyor. Ubisoft Siege of Paris’ten oldukça umutlu. Biz oyuncular olarak Paris’e gitmeyi merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.