Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.09.2020

Biliyoruz ki Assassin’s Creed Valhalla’nın PlayStation 5 sürümü farklı bir tarihte çıkacak. Bu yüzden, normalde 10 Kasım 2020 tarihinde diğer konsollar ve platformlar için çıkış yapacak olan yapım, farklı bir çıkış tarihi sahip bu konsol için. Fakat neyse ki, Assassin’s Creed Valhalla PS5 sürümünün çıkış tarihi, bizim dört gözle beklediğimiz tarihten çok da uzak değil. Tabii, hepsinden bahsedeceğiz.

Assassin’s Creed Valhalla PS5 çıkış tarihi 12 Kasım 2020

Assassin’s Creed Valhalla’nın Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, PC’de Epic Games Store, Ubisoft Store UPLAY+’ta 10 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapacak. Fakat Assassin’s Creed Valhalla’nın PS5 sürümü çıkış tarihi olarak 12 Kasım 2020 tarihi belirtildi. Bu tarihten itibaren, oyunun PS5 sürümü ve PS5 avantajları oyuncularla birlikte olacak.

Eğer oyunun PS5 sürümünün nasıl özelliklere sahip olduğunu merak ediyorsanız, hemen ondan da bahsedelim. Verilen bilgilere göre Assassin’s Creed Valhalla, PlayStation 5 konsolu üzerinde 4K çözünürlük kalitesinde çalışacak ve 60 FPS’lik bir performans sunacak. Dahası da, PS5’in özelliklerinden olan Ultra Yüksek Hızlı SSD özelliğinden de faydalanacak. Bu da, daha hızlı yükleme süreleri ve açık dünyada daha keyifli bir seyahat demek oluyor.

Dahası da, eğer oyunun PS5 sürümünü nasıl almak konusunda kararsızsanız, pek de farklı olmadığını belirtelim. Yani, ister dijital ister Blu-Ray olarak alın, bir fark yok. Hangisi olursa olsun, temel oyun fiyat etiketi aynı olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.