Assassin’s Creed Valhalla Oynanışı Haftaya Açıklanacak

Assassin’s Creed Valhalla Oynanışı Haftaya Açıklanacak

Ubisoft, birkaç gün önce Assassin’s Creed Valhalla için sinematik bir fragman yayınladı. Bu fragman olabilecek kadar eğik bir fragmandı. Fragmanda iri adamlar ve savaşlar ve çok geniş darbelerin yanı sıra bize oyunun kendisi hakkında çok fazla şey gösterilmedi. Bunun için Inside Xbox canlı akışını beklememiz gerekiyor. Bu canlı yayın akışı 7 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şov şüphesiz kendi başına dikkat etmeye değer olacaktır. Xbox X Series‘te “yeni nesil oyun oynamaya” söz verilen ilk bakış, büyük olasılıkla yeni oynanış videoları ve en azından yeni fragmanlar içerecektir. Oyun PC‘ye de gelecek.

Assassin’s Creed Valhalla, Eivor liderliğindeki Vikinglerin bir savaş bandının yeni bir hayat inşa etmek için bir karakol kurduğu dokuzuncu yüzyıl İngiltere’sinde gerçekleşiyor. Bu bölge, Saksonlar için pek uygun değil ve doğal olarak çatışma çıkıyor. Acımasız mücadele deneyiminin merkezinde, ancak Assassin’s Creed Odyssey gibi, Valhalla’da da “gelişmiş RPG mekaniği” ni içerecek ve temel yönetim de önemli bir rol oynayacak. Bir çıkış tarihi henüz belirtilmedi ancak 2020 tatil sezonu için Epic Games Store ve Uplay‘de lanse edilmesi planlanıyor.

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.