Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 06.01.2021

Mesele Viking ve şeref olduğunda, Drengr kelimesinden daha şerefli bir iltifat bulamazsınız. Drengr, güçlü ve kuvvetli, büyük savaşçı demektir. Assassin’s Creed Valhalla dünyasında ise farklı yerlerde, 6 tane Lost Drengr bulunmakta. Yani, bulmamız gereken 6 adet kayıp savaşçı var. Hatta, oyundaki bu savaşçılar, ünlü King Ragnar Lothbrok’un sancak taşıyıcıları. İlk Lost Drengr ise Fornburg’un hemen kuzeyinde bulunabilir. Öyleyse, sizlere Assassin’s Creed Valhalla Lost Drengr Erik Loyalskull ve zayıf yönlerini anlatalım.

Assassin’s Creed Valhalla Lost Drengr Erik Loyalskull zayıf yönleri nelerdir ve nasıl yenilir?

Erik Loyalskull ile karşılaşmak için Fornburg’un kuzeyine gidin. Bir şelale göreceksiniz. Şelalenin tepesine çıkın ve göreceğiniz mağaraya girin. İçerde, Erik Loyalskull’u bulabilirsiniz. Hatta, savaşmadan önce, kendisinin King Ragnar Lothbrok ile olan anılarını dinleyebilirsiniz. Önceki yazılarımızın çoğunda size, oyundaki birçok zor gözüken şeyin, aslında çok kolay olduğunu söylemiştik. Ardından, panik yapmanıza gerek yok diye de eklemiştik. Bu sefer, panik yapabilirsiniz. Çünkü, Erik Loyalskull gerçekten zorlu bir savaşçı. Ayrıca, kendisini yenmek, hiç de kolay değil.

Erik Loyalskull’un, toplamda dört ana atağı var. İlki, seri şekilde beş adet balta atması. İkincisi, hafif saldırı ve üçüncü saldırısı ise, ağır saldırı. Dördüncü saldırısı da Runic Attack, yani bir çeşit büyü saldırısı diyebiliriz. Erik Loyalskull’u yenmek için ilk yapmanız gereken, onun saldırılarını savuşturmanız. Sonrasında, onun zayıf noktalarına ok atmanız. Bunları yaparken, kendisine kitlenmeyi unutmayın. Yoksa, kamera açısı, düşmanı takip etmekte zorlanabilir. İlk saldırısını savuşturmak içinse kalkan kullanmak, gerçekten doğru bir seçim olacak.

İkinci saldırısını savuşturmak için basitçe sağa sola kaçmanız yeter. Akabinde gelecek olan üçüncü saldırıyı savunmamak, tam tersine kaçmak, daha mantıklı olacak. Büyü saldırısını ise, çıkacak şekil ve kırmızı renkten anlayacaksınız. Aynı şekilde, saldırıyı savuşturmak yerine kaçmak daha mantıklı. Saldırmak içinse, yay ve okunuzla Erik Loyalskull’un zayıf noktalarına vurun. Sonrasında, kendisi sersemleyecektir. Bu esnada, büyük hasarlar vurabilirsiniz. Döngüyü tekrar etmeniz durumunda, ilk Lost Drengr Erik Loyalskull’u yenmiş olacaksınız. Bize de, sizi tebrik etmek düşecek.

Bu ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.