Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 24.12.2020

Her ne kadar Viking de olsa insanın içi rahat etmiyor işte. Döktüğü onca kandan sonra iyi bir şeyler görsün istiyor. Her şeyin bir bedeli olduğu gibi Assassin’s Creed Valhalla iyi son ve mutlu bir kabilenin de bir bedeli oluyor. İngiltere’nin kasvetli toprakları boyunca yaşayacağımız macerada bazı seçimler yapmamız gerekli. Bunlar, basit diyalog seçimleri değil. Kiminin canını bağışlarken kiminin yiyecek ekmeğini çalmak veya çalmamak gibi seçimlerden bahsediyoruz. Biz de oyun sonunu etkileyecek önemli seçimleri sizler için derledik.

Assassin’s Creed Valhalla iyi son için yapılması gereken seçimler

Oyun boyunca yapacağınız diyalog seçimleri, oyun sonuna etki etmiyor. Elde edeceğiniz sonu direkt etkileyen birkaç seçim mevcut. Oyunu hala bitirmediyseniz, yazının ilerisinde sürprizi kaçıran bilgiler olacağını unutmayın. Önemli seçimlere geçmeden önce ufak bir hatırlatma yapalım. Genel olarak Sigurd ile iyi geçinmeniz iyi son için büyük bir etken. Tabii, bununla birlikte yapılması gereken birkaç önemli seçim daha var. Son kez uyarıyoruz, yazının ilerisinde bolca sürprizi kaçıran bilgiler mevcut.

İngiltere’ye gitmeden önce kabilenizin erzaklarını çalma seçeneği çıkacak. Yazıktır, çalmayın. Grantebrigde bölgesinde hain kişiyi doğru seçin. Ledecestrescire bölgesinde Leofrith adlı elemanı bağışlayın. East Anglia bölgesinde Rued karakterini bağışlayın, sonra bırakın Oswald ile kapışsınlar. Randvi kendine gelene kadar ilişki için zorlamayın. Oxenefordescire bölgesinde Fulke ile göreviniz bitince kimseye yumruk atmayın. Sciropscire görevlerinizi yaparken Ubba’ya yalan söylemeyin.

Essexe bölgesinde hain kişiyi doğru seçin. Lincolnscire görevlerinde Ealdormen olarak Herefrith’i seçmeyin. Yine aynı yerde Trgyve karakterinin ölmesine izin vermeyin. Eurvicscire’de Faravid’i kurtarın. Oyunun bir bölümünde bir karakterle kapışacaksınız, ona baltasını verip Valhalla’ya yollayın. Sigurd’un son kararına karşı çıkmayın. Tüm bu adımları izleyin ve oturup iyi sonun tadını çıkarın. Tabii, iyi sonun ne kadar iyi olduğu tartışılır. O yüzden hangi sonu elde ederseniz edin, o son sizin için iyi son olsun.

Bu ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.