Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 13.05.2020

Assassin’s Creed Valhalla oyununun Yaratıcı Yönetmeni oyuncuların oyun içi yerleşimlerinden neler bekleyebileceklerini ilk gez gösterdi. Son derece heyecan verici gözüküyor.

Ashraf İsmail‘in İngiltere’deki bir gölün ortasında oyulmuş bir Viking yerleşiminin yemyeşil bir görseli eşliğinde tweet başlıyor.

https://twitter.com/AshrafAIsmail/status/1260239426506063877?s=20

İşte İngiltere’deki eviniz. Tembel bir Pazar balıkçılığını rıhtımda geçirin, savaş şefinize danışın veya halkınızı kontrol edin. Ev kalbinin olduğu yerdedir.

Assassin’s Creed Valhalla oyununda en azından Eivor‘un baskınının ve yağmalarının ötesinde bir kesit olacağı anlaşılıyor. Ayrıca, resimde sol altta balık rafının yakınında ürpertici görülen bu resimde bir kedi olduğunu da belirtmek gerekir. Bu Valhalla’da evcil hayvan sahibi olabileceğimizi mi gösteriyor? Sadece zaman gösterecek.

Oyunun kahramanı Eivor’un İngiltere’de demirci, kışla, dövme salonu ve daha fazlası gibi yükseltilecek binaları içeren yeni bir Viking yerleşimi kurmasını içereceğini zaten biliyorduk.

Bir başka yazımızda sizler için derlediğimiz Odyssey oyunundan yola çıkılarak tahmini Valhalla sistem gereksinimlerini hazırladık. Bu yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.