Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2021

Assassin's Creed Valhalla için yepyeni bir güncelleme geldi. Bu yeni güncelleme ile birlikte Assassin's Creed Valhalla için River Raids modu geldi. Tabii, tek gelen şey River Raids modu olmadı. Yeni güncelleme, dolu dolu içerikleri oyunculara sundu. Detaylara geçmeden önce, öncelikle yeni River Raids modundan bahsedelim güzelce.

Assassin's Creed Valhalla River Raids modunun içerikleri:

  • Yüksek Riskli Akınlar: Oyuncunun İngiltere'deki ana oyun ilerlemesini ve ittifaklarını etkilemeden akın yapabileceği benzersiz haritalar ve ödüller içerecek. Temel akın özelliğinden farklı olarak, oyuncular baskın sırasında onları diriltmezse baskın mürettebatı geçici olarak devre dışı kalabilir.
  • Jomsviking Mürettebatı: Yanınıza aldığınız (çevrim içi diğer oyuncular tarafından oluşturulmuş) Jomsvikingler, oyuncunun kişisel Teğmen Jomsviking’i tarafından yönetilir.
  • Yeni Bir Yelkenli: River Raids'ten daha fazla kaynak elde edebilmek için kargo ambarı geliştirilebilen, oyun moduna özel, tamamen yeni ve tamamen özelleştirilebilir bir Viking yelkenlisi.

Yeni Jomsviking Hall, 1. sezonda geliştirilmesi gereken üç seviyeye sahiptir. Salonun seviyesi ne kadar yüksekse, oyuncunun örgütlemesi için o kadar yüksek seviyeli Jomsviking çekecektir. Jomsvikinglerin de artık rütbeleri var, daha yüksek dereceli Jomsvikingler nehir akınlarında daha çok hayatta kalabilir. Oyuncular, Grantebridgescire veya Ledecestrescire olmak üzere İngiltere'deki ilk hikâye bölümlerinden birini tamamladıktan, kışlalarını inşa ettikten ve Jomsviking teğmenlerini örgütledikten sonra, onlara River Raids oyun modunu tanıtacak olan Vagn adında yeni bir NPC ve akıncı Jomsviking ekibiyle karşılaşacaklar.

Assassin's Creed Valhalla için yeni güncelleme ile gelen diğer yenilikler:

  • Saint George Zırh seti ve Büyük Kılıcı
  • Manastırlarda saklı olan 3 yeni Yetenek
  • 2 yeni yerleşim alanı binası
  • Yeni bir yelkenli seti ve oyuncu kozmetik ögeleri

İlk sezonun bir parçası olan River Raids oyun modu güncellemesi, Assassin'in Creed Valhalla çıkış sonrası deneyiminin bir parçası olan en son eklentidir. 2021 boyunca oynanışa ve oyun dünyasının evrimine odaklanan tüm oyuncular için de çeşitli yeni ücretsiz içerikler içerir. Ostara adlı 2. sezon ise, Mart 2021'de Valhalla'nın temel savaş deneyimlerine odaklanan yeni bir oyun modu, yeni teçhizatlar ve kozmetik ögeler ile yerleşim alanına bir festival getiren ilk güncellemesiyle başlayacak. Assassin’s Creed Valhalla’nın 2021 ilkbaharında çıkacak olan ilk genişletmesi Wrath of the Druids hakkında daha fazla bilgi ilerleyen süreçte gelecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.