Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 16.03.2021

Assassin’s Creed Valhalla için büyük bir güncelleme çok yakında oyunculara sunulacak. Assassin’s Creed Valhalla 1.2.0 güncellemesi, 17 Mart 2021 Çarşamba günü yayımlanacak. 1.2.0 güncellemesi, oyuncuların çok istediği transmog özelliğini, yeni yetenekleri ve yeni bir kamera açısını beraberinde getirecek. Ayrıca, yeni güncellemeyle beraber, Ubisoft’un oyun içerisinde yapacağı Easter Ostara Festival’i için de oyun içi destek gelecek.

Assassin’s Creed Valhalla için büyük güncelleme yarın yayımlanacak

Oyun içindeki eşyalar için transmog özelliğinin eklenmesi, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana kullanıcılar tarafından sık sık dile getirilmişti. Transmog özelliği, Assassin’s Creed Odyssey ile birlikte popüler olan bir özellikti. Tabii, Assassin’s Creed Valhalla’da bu sistemin işleyişi biraz değiştirilecek. Transmog özelliğini kullanabilmek için Ravensthorpe’daki Gunnar’a gitmeniz gerekmekte. Demirciye gittikten sonra, 50 gümüş gibi ucuz bir ücret karşılığında Gunnar, bu özelliği kullanabilmenizi sağlayacak.

Yeni gelecek güncelleme ayrıca üç ayrı yetenek ekleyecek. Bu yeteneklerin adı; Fearless Leaper, Raven’s Loot ve Loot Food. Özelliklerden kimi vuruş hasarınızı arttırırken kimi de yaptığınız yağmadan daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayacak. Ayrıca, yakın kamera açısı da bu güncellemeyle beraber oyuna eklenecek. Assassin’s Creed Valhalla Easter Ostara Festival’i için de birkaç ayrıntı paylaşıldı. Etkinlikte, yumurta avı gibi çeşitli etkinlikler sayesinde özel ödüller kazanabileceksiniz. Festival, 18 Mart 2021 tarihinde başlayacak ve 8 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. Daha detaylı bir açıklama, yakın zamanda Ubisoft tarafından yapılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.