Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.07.2020

Bildiğiniz üzere dün Ubisoft Forward etkinliği gerçekleştirildi ve dolu dolu haberlerle karşımıza çıktılar. Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 ve Watch Dogs Legions, bu etkinlikte dikkatlerimizi en çok çekmeyi başarmış olan oyunlar olmayı başardı. Bu haberimizde ise, sizlere bu oyunlarla ilgili yeni haberlerimiz var. Zira, Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 ve Watch Dogs Legions Türkiye fiyatları net bir şekilde belli oldu.

Assassin's Creed Valhalla, Far Cry 6 ve Watch Dogs Legions Türkiye fiyatları açıklandı

Öncelikle, Far Cry 6 isimli serinin yeni oyunundan bahsedelim. Ubisoft'un mağazası olan UPlay mağazasına göre, an itibari ile ön siparişe açık fakat sadece standart bir sürüm bulunuyor. Bu standart sürümün fiyat etiketi ise 269 TL. Dahası da, eğer ön sipariş verirseniz, Discos Locos silahı ve Chorizo kostümü elde edebilirsiniz.

Daha önceden sizlerle ön incelemesini paylaştığımız Assassin's Creed Valhalla ise 3 farklı sürüme ve 3 farklı fiyata sahip. Oyunun standart sürümü yine 269 TL. Eğer Gold Edition almak isterseniz, fiyat 449 TL oluyor. Tabii, dilerseniz Ultimate Edition da alabilirsiniz. Bu sefer ödemeniz gereken fiyat etiketi 539 TL oluyor fakat an itibari ile indirim var ve 495 TL'ye alabiliyorsunuz.

Watch Dogs Legion da 3 farklı sürüme sahip. Fiyat etiketleri olarak da Assassin's Creed Valhalla ile birebir aynı. Yani standart paket 269 TL, Gold Editio 449 TL, Ultimate Edition 539 TL ve indirim ile 495 TL.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.