Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 26.12.2020

Eivor ile birlikte İngiltere’yi ele geçirirken başımıza binbir türlü olay geliyor. Onca emekle yaptığımız planlar, bir anda suya düşebiliyor. Tabii, temel sebebi içimizde hainlerin bulunması. Essexe bölgesinde de bizi sırtımızdan bıçaklayacak insanlar eksik olmuyor. Elbette, sadece Eivor olmuyor sırtından bıçaklanan. Mesela Rollo da bu konuda bizimle aynı kaderi paylaşıyor. Bir yandan Assassin’s Creed Valhalla hikayesinde sürüklenirken, Essexe bölgesinde Rollo’nun kampındaki gerçek hain veya hainleri de gelin beraber bulalım.

Assassin’s Creed Valhalla Essexe bölgesinde, kamptaki gerçek hain kim?

Essexe bölgesine geldiyseniz Rollo ile de tanışmışsınız demektir. Ancak, Rollo’nun bir problemi var. Kendisi kampta yokken bir saldırı gerçekleşiyor. Sakson askerler kampın altını üstüne getiriyor adeta. Bunca karmaşanın ardından sadece iki asker hayatta kalıyor. Yani ikisinden birisi bütün kampı satmış. Şüphelilerden birinin adı Gerhild, diğeri ise Lork. Gerhild, Rollo’nun silah kardeşi. Lork ise Rollo’nun babasına yıllarca hizmet etmiş bir savaşçı. Peki hangisi gerçek hain?

Cevabınızı almak için ikisiyle de konuşmanız gerekiyor. Tesadüfe bakın ki ikisi de saldırı sırasında tavşan avlıyormuş. Ancak, Lork farklı bir bilgi de veriyor. Kendisi Gerhild’i bir Sakson askeriyle konuşurken gördüğünü söylüyor. Şimdi kampı aramaya başlayabilirsiniz. Hemen yan kısımda bolca et bulacaksınız. Yani kampın yiyecek stokları tam. İkisi de yalan söylüyor. Şimdi, çalılara bakın. Belli ki saldırı sırasında birisi bu çalılarda saklanmış. Artık gidip ikisiyle de tekrar konuşmanın vakti geldi.

Gerhild size bir Sakson askeriyle aşk yaşadığını söyleyip yalan söylediğini kabul edecek. Lork ise saldırı öncesinde ormanda kestirdiğini, saldırı başlayınca da çalılara saklandığını söyleyecek. Duyduklarınızı Rollo’ya anlattığınızdaysa Rollo, hainin Gerhild olabileceğini söyleyecek. Çünkü Gerhild yay tutma konusunda beceriksizmiş. Yani tavşan avlayamaz. En azından Rollo öyle diyor. Tüm kanıtlar elinizde olduğuna göre artık karar verme vakti. Evet, gerçek hain Gerhild. Çanlar senin için çalıyor Gerhild, üzgünüz dostum.

Bu ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.