Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.11.2020

Ubisoft ekibi Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili olarak muhteşem haberler verdi. Verilen bilgilere göre, Assassin’s Creed Valhalla, şu ana kadar çıkmış olan bütün oyunlar arasında ilk hafta en çok satış yapan oyun rekorunu kırma başarısına sahip oldu. Dahası da, Assassin’s Creed Valhalla aynı zamanda PC’de en çok satmış olan Ubisoft çıkışlı oyun olma özelliğine sahip oldu. Yani, Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed serisinin en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

Assassin’s Creed Valhalla serinin en iyi çıkış yapan yapımı oldu

Assassin’s Creed Valhalla’nın önemli isimlerinden Julien Laferrière, “Oyuncuların coşkulu tepkisinden gerçekten memnunuz ve hayranlarımıza inanılmaz destekleri için teşekkür etmek istiyoruz. Bu oyunu küresel bir pandeminin ortasında sunmak, takımlarımız tarafından gerçek bir tour de force oldu ve oyuncuların oyundan bu kadar keyif aldığını görmek harika. Çıkış, sadece bir başlangıç ve Assassin’s Creed Valhalla ile oyuncuları destansı Viking destanlarına daldırmaya devam edecek sağlam içerik planlarımız var.” dedi.

Assassin’s Creed Valhalla çıktığından beri 55 milyondan fazla yapının açılmış olduğunun altı çizildi. Dahası da, 3,5 milyondan fazla Orlog oyunu şu zamana kadar kazanılmış durumda. İçme ve aşık atışması etkinliklerinde de bir sürü oyuncu tadını çıkarıyor gibi görünüyor. 1,8 milyon oyuncu, şu ana kadar en az 1 kere içme yarışmasında 1. oldu. Hatırlarsanız, biz de Assassin’s Creed Valhalla’yı gerçekten beğenmiştik. Bir hatırlatma olması için, sizleri Assassin’s Creed Valhalla inceleme yazımıza davet edelim. Oyunun neler sunduğunu bu yazımızda sizlere anlattık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.