Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.07.2020

Geçtiğimiz günlerde deneme şansı elde ettiğimiz Assassin’s Creed Valhalla için Ubisoft ekibi yepyeni bir fragman yayımlandı. Bu haberimizin konuğu olan Assassin’s Creed Valhalla fragmanı, bizlere oyundaki ana karakterimiz olan Eivor'un kaderini anlatıyor. Daha çok, kaderi hakkında ipuçları veriyor demek daha doğru olur.

Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları Eivor'un kaderini daha iyi anlıyor

Ubisoft ekibi hikaye konusunda, "Savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten sürülen Eivor, klanını toplayıp yeni bir ev arayışında İngiltere’ye yolculuğa çıkıyor.  İngiltere’de güçlü bir direnişle yüzleşen Eivor, sadece savaş alanında düşmanlarla değil, aynı zamanda iç çatışmalarla da yüzleşiyor. Eivor klanı için savaşırken ve şanını yükseltirken, bir yandan her şeyini kaybedebilir." şeklinde açıklama yapıyor basın açıklamasında.

Özetlemek gerekirse, Savaşın Çocuğu adını da verebileceğimiz Eivor, savaştan kaçarken daha çok savaşla karşılaşıyor ve savaş üstüne savaş dolu bir hayat yaşıyor. Aslında, kendi klanı ve insanları için büyük fedakarlıklar yapmaya hazır ve hatta yapan bir karakter sunulacak bizlere. Elbette henüz nasıl bir şey olduğunu net olarak kestirmek mümkün değil ama 17 Kasım 2020 tarihi gelip çattığında, biz de Eivor'un kaderine ortak olacağız.

Eğer siz de oyunu bekleyen oyunculardan biriyseniz, Xbox One, PlayStation4, Stadia, Windows PC için Epic Games Store ve Ubisoft Store’da, çıktıklarında ise Xbox Series X ve PlayStation 5’te oyuncularla buluşacak. Bizi şimdiden sabırsızlandırdı, bakalım neler olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.