Assassin’s Creed Valhalla cinsiyet seçimi rehberi

Assassin’s Creed Valhalla cinsiyet seçimi rehberi

Burada, "Cinsiyet değiştirince ne oluyor ki?" sorusunu yanıtladık.

Assassin’s Creed Valhalla erkek ve kadın Eivor arasında bir cinsiyet seçimi yapacaksınız ve kararsız kaldınız. Bu rehberimizde size cinsiyet seçiminden bahsedeceğiz. Assassin’s Creed Valhalla geliştirme sürecinde çalışan insanlara göre erkek ve kadın Eivor, teknik olarak tamamen aynı karakter. Assassin’s Creed Odyssey’deki Alexios veya Kassandra seçimimiz gibi oyunun hikayesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olma durumu Assassin’s Creed Valhalla’da yok. Kısacası, Assassin’s Creed serisindeki önceki oyunların aksine, Assassin’s Creed Valhalla’da durum farklı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Valhalla cinsiyet seçimi her zaman yapılabilir mi?

Assassin’s Creed Valhalla’da oyunun başında 3 seçenek sunuluyor. Bunlar, kadın Eivor, erkek Eivor veya varsayılan seçenek olan rastgele seçim yapan seçenekten oluşuyor. Oyunda, şayet varsayılan seçeneği seçerseniz, oyunun belirli periyotlarında kadın ve erkek olarak geçiş yaparsınız. Eivor’un erkek versiyonunu, TV programı The Last Kingdom’da Kral Cnut’ı canlandıran Danimarkalı aktör Magnus Bruun tarafından canlandırılıyor. Kadın Eivor’u ise, Disney stüdyolarında filmler, tiyatro ve dublaj seslendirmeleri de dahil olmak üzere bir çok görevde rol almış Danimarkalı aktör Cecilie Stenspil tarafından canlandırılıyor.

Bu sorunun kısaca cevabı, “Evet.” ve yapılması, şaşırtıcı derecede kolay. Assassin’s Creed Valhalla aslında Eivor’un cinsiyetini istediğiniz zaman değiştirmenize izin veriyor. Eivor’unuzun cinsiyetini değiştirmek için oyunun duraklatma menüsüne gitmeniz yeterli. Burada Assassin’s Creed Valhalla’nın başlangıcında sorduğu üç temel seçenek sunulacak. Bunlar yine kadın Eivor, erkek Eivor veya rastgele seçim sunan seçenekler olacak.

Eivor’unuzun cinsiyetini değiştirmenin hiçbir sakıncası yok. Assassin’s Creed Valhalla istediğiniz zaman cinsiyet seçimi yapmanıza izin veriyor, bu yüzden istediğiniz zaman Eivor’unuzu değiştirmekten çekinmeyin. Neyse ki, oyunda Eivor’unuzun cinsiyetini değiştirmek için herhangi bir koşul yok.

Bu ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.