Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.10.2020

Ubisoft ekibi, Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili çok önemli bilgiler paylaştı. Verilen bilgiler, Assassin’s Creed Valhalla çıktıktan sonra gelecek olan içerikler hakkında oldu. Görünüşe göre bizleri çok fazla içerik bekliyor olacak, oyun çıktıktan sonra bile.

Assassin’s Creed Valhalla çıktıktan sonra bile içeriğe doyuracak

Assassin’s Creed Valhalla bizlere sezonlar sunacak. Her sezon, yepyeni içerikleri oyuncularla tanıştıracak. Ayrıca, yine her Assassin’s Creed Valhalla sezonu 3 ay sürecek. Aralık 2020 tarihi itibari ile de ilk sezon oyuncularla buluşacak. Sezon Geçişi ile birlikte de bir sürü içerikler oyuncuların olcak. Sezon Geçişi’ndeki içerikler:

  • The Legend of Beowulf görevi: Bu özel görevde, oyuncular Assassin’s Creed Valhalla’nın Beowulf efsanesinin ardındaki canavarca gerçeği ortaya çıkaracaklar.
  • Genişleme 1 – Wrath of the Druids (İlkbahar 2021): Bu yeni macerada, oyuncular İrlanda’ya seyahat edecek ve eski ve gizemli bir Druid kültünün üyelerini takip ederek ve keşfederek gizemlerini çözecekler. Gal efsanelerine ve folklorlarına dalmak, Gal kralları arasında nüfuz kazanırken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı manzaralar boyunca savaşmak zorunda kalacaklar.
  • Genişleme 2 – The Siege of Paris (Yaz 2021): Paris Kuşatması’nda, oyuncular Viking tarihinin en iddialı savaşını, savaştan zarar gören Frankia’nın önemli tarihi figürleriyle yeniden yaşama şansına sahip olacaklar. Tarihin bu önemli anı boyunca, oyuncular uzun bir kuşatma altında müstahkem Paris şehrine ve Seine Nehri’ne sızacak, düşman sırlarını ortaya çıkaracak ve klanlarının geleceğini korumak için stratejik ittifaklar kuracaklar.

Bütün bunlar dışında, oyunculara ücretsiz içerikler de sunulacak. Aralık 2020 tarihi itibari ile başlayacak sezonlar, yepyeni içerikleri oyuncularla buluşturacak.

Aralık 2020’de planlanan içerikler:

  • Oyuncuların yerleşimlerini büyütmeye ve geliştirmeye devam etmelerini sağlayan yeni bir yerleşim alanı.
  • Geleneksel bir Viking Festivali: oyuncuların yerleşimlerinde deneyimlemeleri için Yule Festivali.
  • Yeni bir oyun modu: Nehir Baskınları. Valhalla’nın baskın mekaniği üzerine inşa edilen mod, dinamik, zorlu ve son derece tekrarlanabilir bir baskın deneyimi sunacak.
  • Jomsviking için rütbelerin eklenmesi: Assassin’s Creed Valhalla’da, oyuncular sadece teğmenlerini baskın ekibinin bir parçası olarak yaratmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarından ve topluluğundan bazılarını da işe alabilirler. Sezon 1’de, oyuncular Jomsviking’in tecrübe kazanmasına ve rütbe kazanmasına izin verecek olan Jomsviking özelliğine bir güncelleme görecekler. Teğmen rütbesi ne kadar yüksek olursa, diğer oyuncular tarafından işe alındığında o kadar çok Gümüş oyuncu kazanacaktır.
  • Son olarak, her sezon olduğu gibi, Sezon 1 de yeni oyuncu becerileri ve yetenekleri, silah ve teçhizat ve yerleşim, longship, at ve kuzgun için kozmetik ürünlerle gelecek.

Assassin’s Creed Valhalla çıktıktan sonra gelecek olan içerikler Sezon 2 ile devam edecek. Sezon 2 ise Mart 2021 tarihinde başlayacak. Gelişiyle birlikte yeni bir oyun modu, yeni Jomsviking güncellemesi, yerleşim alanında festivaller, yeni ekipmanlar ile kozmetikleri ve daha fazlasını getirecek. Sezon 3 ve Sezon 4 hakkında ise daha fazla bilgi, daha sonra duyurulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.