Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 26.12.2020

Havada büyük bir gerginlik kokusu var. Kara bulutlar toplanmış, fırtına koptu kopacak. Zamanı gelecek, kardeş kardeşe düşman olacak. Muhteşem sanatsal girişimizden sonra artık olayı açıklayabiliriz. Assassin’s Creed Valhalla’da Oxenefordescire bölgesine geldiğinizde yumruk yumruğa, kötü bir kavga yaşanacak. Daha doğrusu bu kavgayı başlatmak sizin elinizde. İşin daha da kötüsü, eğer kavga çıkarırsanız ileride pişman olabilirsiniz. Peki, olaylar Assassin’s Creed Valhalla içerisinde nasıl Basim ve Sigurd karakterlerine yumruk atma noktasına kadar geldi?

Assassin’s Creed Valhalla içerisinde Basim ve Sigurd ile yumruk atışmasının sonuçları

Fazla sürpriz kaçırmadan bir uyarı yapalım. Bu noktada yapacağınız seçim oyun sonunu etkiliyor. Sigurd, vereceğiniz kararın kinini gerçekten oyun sonuna kadar tutuyor. Daha önceki yazılarımızda iyi sonu elde etmek için Sigurd ile iyi geçinmeniz gerektiğini söylemiştik. Şimdi, ikisine de yumruk atma şansınız var. Eğer ikisine de girişirseniz, Sigurd ve Basim size sinirlenecek. Kendilerinin haklı olduğunu söyleyecek. Sigurd, sizi bırakarak Basim ile birlikte yola çıkacak. Hatta giderken size laf bile sokacak. İleride de bu kavgayı olumsuz bir şekilde hatırlayacak.

Diğer seçeneğimiz, sadece Basim’e yumruk atmak. Sadece Basim’e yumruk atarsak hiçbir şey değişmeyecek. Yine suçlu siz olacaksınız. İleride Sigurd, kavgayı olumsuz şekilde hatırlayacak. Bu arada kavganın neden çıktığıyla ilgili bir bilgi de verelim. Sigurd, birtakım olaylardan sonra kendini bir şey sanmaya başlıyor. Evet, yanlış okumadınız. Eivor olarak onu desteklemek size kalmış. Ancak Sigurd, beyni yıkandıktan sonra Eivor’a sataşmaya başlayınca dananın kuyruğu kopuyor.

Son seçeneğimiz kimseyi ellememek. Tabii, söylenen onca sözden sonra sakin kalmamak elde değil. Ancak, siz yine de sakin kaldıysanız, sonuçlarını hemen yazalım. Sigurd, Eivor’un agresifliğini eleştirecek. Fakat oyun sonunda kavgayı hatırlamayacak. Yani olumsuz bir etkisi olmayacak. Eivor’un kasvetli İngiltere topraklarındaki macerası ise kaldığı yerden devam edecek. Madem öyle, biz de sizi daha fazla oyalamayalım. Baltanız keskin, dostluğunuz sağlam olsun.

Bu ve bunun gibi başka Assassin’s Creed Valhalla rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Assassin’s Creed Valhalla hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.